Bydgoszcz – Dusseldorf Weeze

Bilety Lotnicze Ryanair – tanie loty Bydgoszcz – Dusseldorf Weeze

Lotnisko Bydgoszcz Szwederowo w swojej siatce połączeń lotniczych posiada rejsy (przeloty) do niemieckiego Dusseldorfu. Jest to jeden z dwóch kierunków obsługiwanych z tego lotniska do Niemiec. Połączenie lotnicze realizowane jest przez tanią linię lotniczą Ryanair. Drugim są przeloty do Frankfurtu realizowane przez niemiecką Lufthansę (Lufthansa City Line).

Tanie loty Ryanair z Bydgoszczy do Dusseldorfu Weeze odbywają się regularnie w poniedziałki i piątki. Samoloty startują o godz. 20:55. Lot na oddalone od Bydgoszczy o 820 km obsługujące Dusseldorf  lotnisko Weeze trwa ok. 1 godz. i 35 min. Połączenie obsługują samoloty typu Boeing 737 – 800.

 Ryanair Rezerwacja i Sprzedaż Tanich Biletów Lotniczych. Przeloty z Bydgoszczy do Dusseldorfu Weeze

Tanie Przeloty z Wrocławia do Monachium. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

 

Lotniskiem docelowym na wspomnianej trasie jest port lotniczy Weeze położony niecałe 4 km na południowy – zachód od miejscowości Weeze w Nadrenii Północnej – Westfalii. Ten niewielki port lotniczy jest wykorzystywany przez tanią linie Ryanair i choć oddalony jest od Dusseldorfu o 70 km został nazwany przez tego przewoźnika portem lotniczym Dusseldorf – Weeze. Należy wyjaśnić, że nazwa ta funkcjonuje tylko poza terenem Niemiec, gdyż w kraju tym została – przez sąd – uznana za nielegalną i mylącą pasażerów!

Weeze – prowincjonalne niewielkie lotnisko rocznie obsługuje ok. 3 mln pasażerów. Specjalizuje się w obsłudze tanich linii lotniczych i przewoźników czarterowych.  Obecnie tania linia lotnicza Rayanair jest na nim monopolistą. Irlandzki przewoźnik obsługuje z tego portu niemal 98% wszystkich realizowanych z niego kierunków. Ryanair posiada na tym lotnisku swoją bazę operacyjną.

Pasażerowie z lotniska Weeze mogą dostać się do odległego Dusseldorfu z pomocą działających stamtąd przewoźników autobusowych. Autobusy na tej trasie kursują 7 razy dziennie. Nie są to jedyne kierunki autobusowe obsługiwane z lotniska Weeze. Autobusy dojeżdżają także do niedalekiego Duisburga (ok. 48 km), a także do Essen czy nawet miast w Holandii. Zmotoryzowani mogą skorzystać z dobrej sieci dróg prowadzących do lotniska.

Lotnisko Weeze posiada obecnie tylko połączenie lotnicze z Bydgoszczą

Tania linia lotnicza Ryanair w swojej ofercie cyklicznie wprowadza atrakcyjne promocje biletowe. O aktualnych połączeniach Ryanaira można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Bydgoszcz – Dusseldorf Weeze jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie bilety niemcy, loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty ryanair, wizzair do niemiec, ryanair niemcy polska, ryanair polska niemcy, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty ryanair, wizzair niemcy, promocyjne bilety lotnicze z bydgoszczy do weeze, tanie loty z bydgoszczy do dusseldorfu weeze, tanie bilety lotnicze z bydgoszczy do niemiec.

[Głosów:0    Średnia:0/5]