Kraków – Monachium

Bilety Lufthansa – tanie loty Kraków – Monachium

Tanie przeloty z Krakowa do Monachium obsługiwane są przez flagowego niemieckiego przewoźnika – linie lotnicze Lufthansa. Rejsy obsługują samoloty Lufthansy jak i samoloty należącej do niej spółki – tanich linii lotniczych Lufthansy City Line.

Połączenie lotnicze z Krakowa do Monachium jest na tyle popularne, że Lufthansa obsługuje loty na tej trasie trzy razy dziennie, z wylotami o godzinie:06:30, 13:25 i 16:45. Lot na oddalone od Krakowa o 628 km monachijskie lotnisko trwa ok. 1 godz. i 25 min.

Promocyjne, tanie bilety lotnicze Lufthansy City Line na trasę: Kraków – Monachium można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu, już od 1136 PLN.

Lufthansa – Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych

Tanie Przeloty z Krakowa do Monachium

Tanie Przeloty z Krakowa do Monachium. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

 

Międzynarodowy port lotniczy Monachium – Reim Airport jest drugim lotniskiem Niemiec i drugim hubem Lufthansy (centrum operacyjnym na danym obszarze) obsługującym rocznie ponad 38 mln pasażerów. Lotnisko położone jest ok. 28 km na północny – wschód od centrum stolicy Bawarii. Port posiada dwa terminale podzielone na moduły i hale. Lufthansa i stowarzyszone z nią w Star Alliance linie obsługiwane są z dwupoziomowego (do odprawy pasażerów) terminala nr 2.

Pasażerowie mogą w łatwy sposób dostać się na lotnisko za pomocą dobrej sieci dróg (autostrad: A9, A92 i A99), dzięki bogatej siatce połączeń autobusowych i szybkiej kolei miejskiej (linie: S1 i S8).

Inne możliwe połączenia lotnicze z Polski do Monachium:

 lot Gdańsk – Monachium – Gdansk (Lufthansa CityLine)

lot Łódź – Monachium – Łódź (Adria Airways)

lot Poznań – Monachium – Poznań (Lufthansa CityLine)

lot Warszawa Chopina – Monachium – Warszawa Chopina (PLL LOT, Lufthansa, Lufthansa CityLine)

lot Wrocław – Monachium – Wroclaw (Lufthansa CityLine)

Niemieckie linie Lufthansa w swojej ofercie często posiadają atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. Należy pamiętać, że do grupy Lufthansy należą także tanie linie lotnicze m.in.: Germanwings i Lufthansa CityLine, które obsługują tanie przeloty do Niemiec jednakże z wyjątkiem lotów do Frankfurtu i właśnie Monachium.

O aktualnych połączeniach lotniczych Lufthansy i kooperujących z nią tanich liniach lotniczych można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Kraków – Monachium jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie bilety niemcy, loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty lufthansa, ryanair, wizzair do niemiec, lufthansa niemcy polska, lufthansa polska niemcy, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty lufthansa, ryanair, wizzair niemcy, tanie bilety lotnicze z krakowa do niemiec, tanie loty z krakowa do monachium, tanie loty z monachium do krakowa, najtańsze bilety lotnicze z krakowa do monachium, tanie loty lufthansa do monachium.

[Głosów:0    Średnia:0/5]