Warszawa – Dusseldorf

Bilety Germanwings/Eurowings, PLL LOT

Tanie loty Warszawa Okęcie – Dusseldorf. Połączenie z Warszawy do niemieckiego Dusseldorfu obsługuje nasz narodowy przewoźnik PLL LOT (od 1 kwietnia 2015 r.) i należąca do spółki Lufthansa tania linia lotnicza Germanwings. Jednakże rejsy dla niej wykonuje inna tania lotnicza – również z grupy Lufthansy – Eurowings. Eurowings posiadają na lotnisku w Dusseldorfie swoją siedzibę i bazę. Linia specjalizuje się w połączeniach na trasach wewnętrznych Niemiec i krótkich destynacjach europejskich. Przewoźnik obsługuje trasę z Warszawy do Dusseldorfu codziennie, w zależności od dnia są to dwa lub trzy rejsy (o godzinach: 09:15, 15:50 i 20:05). W weekendy Germanwings/Eurowings realizują jeden lot dziennie. W przypadku połączeń obsługiwanych przez PLL LOT będą one realizowane od 1 kwietnia 2015 r., od chwili przejęcia ich od upadającej spółki Eurolot, która wykonywała loty z Warszawy do Dusseldorfu dla PLL LOT. Samoloty LOT-u będą latać na tej trasie dwa razy dziennie, o godz: 07:35 i 17:05.

Zainteresowani tanimi lotami na wspomnianej trasie proszeni są o skorzystanie z zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarki w celu weryfikacji połączeń, gdyż godziny wylotów mogą ulec zmianie. Lotniska w Warszawie i Dusseldorfie dzieli odległość 983 km, a przelot między nimi trwa ok. 1 godz. i 45 min. Promocyjne bilety Germanwings na tą trasę można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu i taryfy, już od 209 PLN (taryfa Basic). Promocyjne ceny biletów PLL LOT można rezerwować od 252 PLN.

Germanwings / PLL LOT – Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych

Tanie Loty z Warszawy do Dusseldorfu

Tanie Przeloty z Warszawy do Dusseldorf. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

Lotnisko International w Dusseldorfie jest trzecim portem Niemiec pod względem obsługiwanego ruchu pasażerskiego. Rocznie przez jego trzy terminale przewija się ponad 20 mln podróżnych. Port położony jest 10 km od centrum Dusseldorfu i ok. 20 km od kolejnego wielkiego ośrodka – Essen. Terminale wyposażone są we wszystkie możliwe udogodnienia dla pasażerów. Tania linia lotnicza Eurowings obsługiwana jest z przez terminal A.

Dobre połączenie z miastami regionu lotnisko zawdzięcza sieci dróg i autostrad (A44), dwom znajdującym się na lotnisku stacjom kolejowym (obsługują one połączenia regionalne i koleje państwowe), stacji szybkiej kolei miejskiej, a także przewoźnikom autokarowym. Pasażerowie na miejscu mogą skorzystać z taksówek lub wynająć, w jednej z kilku znajdujących się na lotnisku wypożyczalni, samochód.

Oprócz połączenia do Warszawy, z Dusseldorfu można bezpośrednio polecieć także do innych miast w Polsce. Obsługują je wymienieni niżej przewoźnicy na następujących trasach:

lot Katowice – Dusseldorf International – Katowice (Germanwings/Eurowings)

lot Poznań – Dusseldorf International – Poznan (Germanwings/Eurowings)

lot Wrocław – Dusseldorf International – Wrocław (Germanwings/Eurowings)

Niemiecki przewoźnik Germanwings w swojej elastycznej ofercie często posiada atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. Przewoźnik lata na wielu „niemieckich” kierunkach z wyłączeniem jednak lotów do Frankfurtu i Monachium – te kierunki zarezerwowane są wyłącznie dla Lufthansy.

O aktualnych połączeniach Lufthansy i stowarzyszonych z nią tanich przewoźnikach lotniczych można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Warszawa – Dusseldorf International jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

[Głosów:0    Średnia:0/5]