Warszawa – Hamburg

Bilety PLL LOT – tanie loty z Warszawy do Hamburga

Połączenie lotnicze z warszawskiego lotniska Chopina do Hamburga na północy Niemiec obsługuje polski przewoźnik: PLL LOT stowarzyszony z niemiecką Lufthansą w sojuszu lotniczym Star Alliance. Loty – dwa razy dziennie (w weekendy jeden lot o 17:20) odbywają się w godzinach: 17:20, 20:20.

Od kwietnia 2015 r. (letni rozkład lotów) polski przewoźnik zwiększa częstotliwość połączeń do Hamburga i będzie ich obsługiwać trzy rejsy w ciągu dnia o: 08:20, 17:20, 20:20. Przelot na tej trasie trwa ok 1 godziny i 35 min. Lotnisko w Hamburgu dzieli od Warszawy odległość 755 km.

PLL LOT – Rezerwacja i Sprzedaż Tanich Biletów Lotniczych

Tanie Loty z Warszawy do Hamburga

Tanie Przeloty z Warszawy do Hamburga. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

Międzynarodowy port lotniczy w Hamburgu położony jest ok. 8,5 km na północny – zachód od centrum miasta. Lotnisko rocznie obsługuje ponad 14,7 mln pasażerów i wykonuje ok. 160 tys. operacji lotniczych. Pod względem wielkości ruchu pasażerskiego jest piątym portem lotniczym Niemiec. Posiadają na nim swoje bazy linie: Condor, TUIfly, Lufthansa i tanie linie lotnicze Germanwings i EasyJet.

Bliska odległość od miasta sprawia, że podróżni nie mają żadnych problemów komunikacyjnych. Do lotniska prowadzi autostrada A7 i drogi krajowe (m.in. B433). Na miejscu można wypożyczyć samochód lub skorzystać z taksówki. Sprzed terminali kursują autobusy nie tylko do centrum Hamburga ale i także do wielu miast regionu (Kilonii, Lubeki czy Neumunster). Co dziesięć minut, ze znajdującej się na lotnisku stacji szybkiej kolei miejskiej (linia S1) do centrum miasta kursują składy pasażerskie.

Hamburskie lotnisko oprócz połączenia do Warszawy posiada jeszcze bezpośrednie połączenie z Krakowem:

lot Hamburg – Kraków – Hamburg (easyJet)

O aktualnych połączeniach PLL LOT, a także Lufthansy i stowarzyszonych z Lufthansą tanich  linii lotniczych obsługujących loty do Niemiec z innych krajowych lotnisk można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Warszawa Chopina – Hamburg jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

pll lot tanie bilety niemcy, loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty lot do niemiec, pll lot lufthansa niemcy polska, pll lot lufthansa polska niemcy, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty lot, ryanair, wizzair niemcy, tanie bilety lotnicze z warszawy chopina do niemiec, tanie loty z warszawy do hamburga, tanie loty z hamburga do warszawy, najtańsze bilety lotnicze z warszawy do hamburga, tanie loty lot, lufthansa, easyjet do hamburga, warszawa hamburg tanie loty, najtańsze bilety lotnicze z warszawy do hamburga.

[Głosów:0    Średnia:0/5]