Wrocław – Monachium

Bilety Lufthansa – tanie loty Wrocław – Monachium

Z czterech kierunków do Niemiec obsługiwanych przez wrocławskie lotnisko Strachowice, jeden prowadzi do Monachium. Obsługuje go niemiecka linia lotnicza Lufthansa. Połączenie lotnicze dla niej wykonuje należąca do grupy linia lotnicza Lufthansa City Line, specjalizująca się obsłudze tras regionalnych. O popularności tego połączenia świadczy częstotliwość lotów na tej trasie. Samoloty Lufthansy City Line z Wrocławia do Monachium kursują codziennie. (06:30, 13:15, 16:55).

W niedziele Lufthansa wykonuje jeden rejs (16:55). Zainteresowanych lotami na tej trasie prosimy o korzystanie z zamieszczonej na naszej stronie, wyszukiwarki w celu wcześniejszego zweryfikowania terminu wylotu. Lot na odległe od Wrocławia o 480 monachijskie lotnisko trwa ok. 70 min. Bilety w promocjach można rezerwować w trzech taryfach: Economy Basic, Economy Flex i Business Basic Plus II.

Lufthansa – Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych

Tanie Przeloty z Wrocławia do Monachium

Tanie Przeloty z Wrocławia do Monachium. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

Lotnisko im. F. J. Straussa w Monachium leży ok. 28 km na północny-wschód od centrum tego bawarskiego miasta. Po lotnisku we Frankfurcie jest to drugi, pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego, port lotniczy Niemiec. Rocznie z jego usług korzysta ponad 38 mln pasażerów. Lotnisko posiada dwa, w pełni wyposażone, terminale pasażerskie. Polskie linie obsługiwane są z terminala 2.

Do portu prowadzą trzy autostrady: A9, A92 i A99. Zmotoryzowani na miejscu mogą wypożyczyć samochód. Pozostali pasażerowie mają do dyspozycji szereg środków transportu publicznego. Do centrum Monachium kursują autobusy. Przewoźnicy autobusowi obsługują także trasy do wielu miast regionu i kraju, a także do Austrii i Czech. Na lotnisku znajduje się stacja kolejowa (korzysta z niej linia S1).

Z monachijskiego lotniska, oprócz lotów do Wrocławia, przewoźnicy obsługują także połączenia lotnicze do innych miast w Polsce latając na następujących trasach:

lot Gdańsk – Monachium – Gdańsk (Lufthansa City Line)

lot Kraków – Monachium – Krakow (Lufthansa, Lufthansa CityLine)

lot Łódź – Monachium – Łodz (Adria Airways)

lot Poznań – Monachium – Poznań (Lufthansa CityLine)

lot Warszawa Chopina – Monachium – Warszawa Chopina (PLL LOT, Lufthansa, Lufthansa CityLine)

O aktualnych połączeniach Lufthansy i należących do jej grupy linii lotniczych (w tym tanich przewoźników: Germanwings, Eurowings) i ich ofertach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Wrocław – Monachium jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

lufthansa tanie bilety niemcy, lufthansa loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty lufthansa ryanair, wizzair do niemiec, lufthansa niemcy polska, lufthansa i ryanair polska niemcy, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty lufthansa niemcy, tanie bilety lotnicze z wrocławia do niemiec, tanie loty z wrocławia do monachium, tanie loty z monachium do wrocławia, najtańsze bilety lotnicze z wrocławia do monachium, tanie loty lufthansa do monachium, wrocław monachium tanie loty, wrocław monachium tanie bilety lotnicze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]