Bydgoszcz – Frankfurt

Bilety Lotnicze Lufthansa City Line – loty Bydgoszcz – Frankfurt nad Menem

Tanie przeloty z Bydgoszczy do Frankfurtu to nowa i jedna z dwóch tras do Niemiec jakie obsługuje bydgoski port lotniczy Szwederowo. Tanie Przeloty z Bydgoszczy do Frankfurtu to domena niemieckiego przewoźnika Lufthansy. Drugi kierunek – tanie loty do Dusseldorfu Weeze – obsługuje tania linia lotnicza Ryanair.

Nowe połączenie lotnicze Bydgoszcz – Frankfurt Lufthansa zainauguruje 29 marca 2015 r. Przewoźnik będzie je obsługiwać cztery razy w tygodniu, latając w: poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Przelot na oddalone od Bydgoszczy o 740 km lotnisko we Frankfurcie trwa ok. 1,5 godz.

Lufthansa – Rezerwacja i sprzedaż tanich biletów lotniczych. Tanie Przeloty z Bydgoszczy do Frankfurtu

Tanie Przeloty z Wrocławia do Monachium. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

Lotnisko we Frankfurcie nad Menem jest największym portem lotniczym Niemiec i trzecim w Europie (po lotniskach Heathrow i Charlesa de Gaulle’a) pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego. Rocznie z jego usług korzysta około 60 mln pasażerów. Lotnisko we Frankfurcie utrzymuje połączenia z ponad 100 krajami na całym świecie. Oprócz tego, że jest ważnym lotniskiem docelowym, spełnia rolę wielkiego europejskiego punktu przesiadkowego.

Jest także bazą linii lotniczych: AeroLogic, Condor, Lufthansa, Lufthansa CityLine i Lufthansa Cargo. To na tym lotnisku Lufthansa ma swoje główne centrum operacyjne. Frankfurt Airport leży ok. 12 km na południowy – zachód od centrum miasta, niedaleko tzw. „Frankfurter Kreuz” – skrzyżowania głównych autostrad. Dzięki nim w łatwy sposób można dojechać do tego portu lotniczego. Lotnisko dysponuje dwoma olbrzymimi, doskonale wyposażonymi terminalami pasażerskimi. Terminale podzielone są na autonomiczne hale: A, B, C, D, E. Rejsy z/do Bydgoszczy obsługuje terminal 1 (hale: A lub B). Planowana jest już budowa dodatkowego – trzeciego terminala.

Oprócz bardzo dobrych połączeń drogowych lotnisko we Frankfurcie posiada własna stację szybkiej kolei miejskiej. Przylega ona bezpośrednio do hali B terminala 1 (kursują z niej linie: S8 i S9). Co kwadrans odjeżdżają składy pasażerskie do centrum Frankfurtu. Z tej samej stacji, do różnych miast Niemiec, odjeżdżają pociągi Regional – Express i pociągi kolei państwowych – Deutsche Bahn. Zainteresowani mogą na miejscu wypożyczyć samochód, skorzystać z taksówki lub wybrać połączenie autobusowe, które obsługują lokalni i regionalni przewoźnicy.

Do Frankfurtu, oprócz tanich lotów z Bydgoszczy, można dostać się  bezpośrednio również z innych krajowych portów lotniczych:

loty Gdańsk – Frankfurt n. Menem – Gdańsk (Lufthansa, Lufthansa City Line)

loty Katowice – Frankfurt n. Menem – Katowice (Lufthansa, Lufthansa CityLine)

loty Kraków – Frankfurt . Menem – Krakow (Lufthansa)

loty Lublin – Frankfurt n. Menem – Lublin (Lufthansa)

loty Poznań – Frankfurt n. Menem – Poznan (Lufthansa, Lufthansa CityLine)

loty Rzeszów – Frankfurt n. Menem – Rzeszow (Lufthansa CityLine)

loty Warszawa – Chopina – Frankfurt n. Menem – Warszawa – Chopina (PLL LOT, Lufthansa)

loty Wrocław – Frankfurt n. Menem – Wroclaw (Lufthansa CityLine)

Niemiecka Lufthansa w swojej elastycznej ofercie często posiada atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać rezerwacji tanich biletów. Do grupy Lufthansy należą również tanie linie lotnicze m.in.: Germanwings, Lufthansa CityLine, czy tworzące grupę Lufthansa Regional tanie linie lotnicze Eurowings. O aktualnych połączeniach Lufthansy i stowarzyszonych z nią tanich przewoźnikach lotniczych można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Katowice – Frankfurt nad Menem jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie bilety niemcy, loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty lufthansa, ryanair, wizzair do niemiec, lufthansa niemcy polska, lufthansa polska niemcy, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty lufthansa, ryanair, wizzair niemcy, tanie bilety lotnicze z bydgoszczy do niemiec, tanie przeloty z bydgoszczy do frankfurtu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]