Kraków – Dusseldorf

Połączenie Kraków – Dusseldorf jest obecnie zawieszone. Do Dusseldorfu bezpośrednio można dostać się z portów lotniczych w: Katowicach, Poznaniu, Warszawie Chopina i Wrocławiu. Z Krakowa do Niemiec realizowane są obecnie rejsy do: Berlina, Hamburga, Frankfurtu, Monachium, Dortmundu i sezonowo do Stuttgartu.

 

Germanwings – tanie bilety: Kraków – Dusseldorf International

Przeloty z Krakowa do Dusseldorfu to jedno z kilku połączeń do Niemiec obsługiwanych z podkrakowskiego lotniska w Balicach. Loty na tej trasie obsługuje niemiecka Lufthansa ale niebawem już ma ona przekazać obsługę wszystkich swoich tras (z wyjątkiem prowadzących do lotnisk we Frankfurcie i Monachium) należącej do siebie spółce – tanim liniom lotniczym Germanwings.

Z Krakowa do Dusseldorfu realizowanych jest kilka lotów tygodniowo i choć to loty regularne (3-5 rejsów tygodniowo), przeloty nie odbywają się o stałych dniach tygodnia. Dlatego prosimy zainteresowanych z korzystania, z zamieszczonej na naszej stronie, wyszukiwarki w celu wcześniejszej weryfikacji terminów wylotu. Lot na oddalone od Krakowa o 927 km lotnisko Dusseldorf International trwa ok. 1 godz. i 45 min.

 Rezerwacja i sprzedaż biletów lotniczych.

Przeloty z Krakowa do Dusseldorfu

Tanie Przeloty z Krakowa do Dusseldorfu. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

 

Międzynarodowe lotnisko International w Dusseldorfie położone jest ok. 10 km na północ od centrum miasta i ok. 20 km na południowy – zachód od Essen. Jest to trzeci pod względem wielkości port lotniczy Niemiec obsługujący rocznie ponad 20 mln pasażerów. Lotnisko dysponuje trzema, w pełni wyposażonymi, terminalami pasażerskimi. Lufthansa i stowarzyszeni z nią w sojuszu Star Alliance przewoźnicy korzystają z terminala A.

Lotnisko posiada dobre połączenie z Dusseldorfem. W niedalekiej odległości od portu przebiega autostrada A44, na lotnisku funkcjonują dwie stacje kolejowe i stacja szybkiej kolei miejskiej, do której dojeżdża linia S11. Na miejscu pasażerowie mogą wypożyczyć samochód.

Z Polski do Dusseldorfu oprócz Lufthansy loty obsługują także tanie linie lotnicze: Germanwings, Eurowings i nasz narodowy przewoźnik PLL LOT na następujących trasach:

Katowice – Dusseldorf International – Katowice (GERMANWING, EUROWINGS)

Poznań – Dusseldorf International – Poznan (EUROWINGS)

Warszawa – Dusseldorf International – Warszawa (EUROWINGS, GERMANWINGS, PLL LOT)

Wrocław – Dusseldorf International – Wrocław (EUROWINGS)

Niemiecki przewoźnik Lufthansa w swojej ofercie posiada także atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. Należy pamiętać, że do grupy Lufthansy należą także tanie linie lotnicze m.in.: Germanwings, Lufthansa CityLine, które obsługują tanie przeloty do Niemiec. O aktualnych połączeniach Lufthansy i stowarzyszonych z nią tanich przewoźników można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Kraków – Dusseldorf jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

[Głosów:0    Średnia:0/5]