Poznań – Dusseldorf Int.

Bilety Germanwings – tanie loty z Poznania do Dusseldorfu

Poznańskie lotnisko Ławica obsługuje trzy niemieckie kierunki, do: Frankfurtu, Monachium i Dusseldorfu. Dwie pierwsze trasy obsługuje niemiecka linia lotnicza Lufthansa i należąca do niej Lufthansa City Line. Tanie przeloty do Dusseldorfu obsługuje należąca do grupy Lufthansy tania linia lotnicza Germanwings, która na lotnisku w Dusseldorfie ma swoją bazę.

Jednakże często w zastępstwie Germanwings przeloty na trasie Poznań – Dusseldorf może wykonywać latająca dla Germanwings inna tania linia lotnicza – Eurowings. Połączenia na tej trasie realizowane są cztery razy w tygodniu, w: poniedziałki, środy, czwartki i piątki z wylotami z Poznania o godzinie 12:15. Przelot z poznańskiego lotniska do Dusseldorfu  na odległe ok. 700 km lotnisko International trwa ok. 1 godziny i 15 minut. Promocyjne, tanie bilety lotnicze Germanwings/Eurowings na trasę: Poznań – Dusseldorf można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu, już od 169 PLN.

Lufthansa – Rezerwacja i Sprzedaż Biletów

Tanich Biletów Lotniczych. Tanie Przeloty z Poznania do Dusseldorfu

Tanie Przeloty z Poznania do Dusseldorfu. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

 

Lotnisko Dusseldorf International położone jest nieopodal Zagłębia Ruhry około 10 km na północ od Dusseldorfu i 20 km na południowy – zachód od Essen. Pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego jest to trzecie po Frankfurcie i Monachium lotnisko w Niemczech. Rocznie z jego usług korzysta ponad 20 mln pasażerów. Pasażerowie lecący z Poznania tanimi liniami lotniczymi Germanwings  lub Eurowings obsługiwani są w terminalu „A” lotniska Dusseldorf.

Port International posiada bardzo dobre połączenie nie tylko z centrum pobliskiego Dusseldorfu ale także z wieloma sąsiednimi miastami regionu (np.: Essen, Duisburgiem) za pomocą autostrady A44 i sieci dróg, połączeń autobusowych czy szybkiej kolei miejskiej (obsługuje ją linia S11).

Oprócz rejsów z lotniska w Poznaniu, do Dusseldorfu można polecieć również i z innych krajowych portów lotniczych:

loty Gdańsk – Monachium – Gdańsk (Lufthansa City Line)

loty Kraków – Monachium – Krakow (Lufthansa, Lufthansa CityLine)

loty Łódź – Monachium – Łodz (Adria Airways)

loty Warszawa Chopina – Monachium – Warszawa Chopina (PLL LOT, Lufthansa, Lufthansa CityLine)

loty Wrocław – Monachium – Wroclaw (Lufthansa CityLine)

 

Niemiecki przewoźnik Germanwings w swojej ofercie posiada także atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać rezerwacji biletu po atrakcyjnych – niskich cenach. Tanie linie Germanwings i Eurowings przejęły obsługę wielu połączeń od Lufthansy i specjalizują się w krótkich trasach europejskich do/i z Niemiec, z wyjątkiem lotów do portów we Frankfurcie i Monachium.

O aktualnych połączeniach Germanwings, Lufthansy i związanych z nią przewoźników (Lufthansa Regional, Lufthansa City Line) można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Poznań – Dusseldorf jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie bilety niemcy, loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty germanwings, eurowings, ryanair do niemiec, germanwings i ryanair niemcy polska, germanwings i ryanair polska niemcy, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty germanwings, eurowings, ryanair, wizzair niemcy, tanie bilety lotnicze z poznania do niemiec, tanie loty z poznania do dusseldorfu, tanie loty z dusseldorfu do poznania, najtańsze bilety lotnicze z poznania do diseldorfu, tanie loty germanwings do diseldorfu, tanie bilety germanwings z poznania, najtańsze bilety lotnicze do dusseldorfu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]