Katowice – Kolonia

Bilety WizzAir – tanie loty Katowice – Kolonia/Bonn

Jednym z trzech kierunków do Niemiec obsługiwanych przez tanią linię lotniczą Wizz Air z katowickiego lotniska w Pyrzowicach są tanie loty do Kolonii/Bonn. Wizz Air nie jest jedynym przewoźnikiem oferującym przeloty z Pyrzowic do Niemiec. Drugim jest flagowy przewoźnik zza zachodniej granicy – Lufthansa i jej spółki „córki”  – Germanwings i Eurowings. Do niedawna loty do Niemiec realizował także nasz LOT.

Tanie loty z Katowic do Kolonii obsługiwane przez Wizz Aira odbywają się dwa razy w tygodniu, we: wtorki i soboty, a od 31 marca 2015  r. (nowy letni rozkład lotów Wizz Air) trzy razy tygodniowo – we wtorki, czwartki i soboty. Promocyjne bilety Wizzair na przeloty z Katowic do Kolonii/Bonn można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu, już od 119 PLN.

Samoloty z Pyrzowic do Kolonii startują o godzinie 10:55. Rejs na oddalone od Katowic o 843 km lotnisko Kolonia/Bonn trwa ok. 1 godz. i 45 min. W cenę biletu wliczony jest bagaż o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm. Pasażerowie winni pamiętać, że odprawa lotniskowa zaczyna się na 2 godziny a kończy na 40 min przed wylotem. Loty WizzAira obsługują samoloty Airbus A – 320.

Wizz Air – Rezerwacja i Sprzedaż Tanich Biletów Lotniczych

Tanie Przeloty z Katowic do Kolonii

Tanie Przeloty z Katowic do Kolonii. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

Miejscem docelowym lotu jest międzynarodowy port lotniczy Kolonia/Bonn leżący w kraju związkowym Nadrenia – Północna Westfalia. Lotnisko położone jest w równej odległości (ok. 15 km) między Kolonią a Bonn stąd jego podwójna nazwa: Kolonia – Bonn Airport. Specjalizuje się on w obsłudze tanich linii lotniczych i przewoźników czarterowych, a rocznie z jego usług korzysta ponad 9 mln pasażerów.

Z i do lotniska prowadzi wygodna sieć dróg. Korzystają z niej m.in. przewoźnicy autobusowi (linia SB60 dowozi podróżnych pod dworzec główny w Bonn). Port lotniczy posiada także własną stację szybkiej kolei podmiejskiej S-Bahn, z której składy dojeżdżają do Kolonii.

Lotnisko Kolonia/Bonn posiada także bezpośrednie połączenie z innymi portami lotniczym w kraju:

Kolonia/Bonn – Gdańsk – Kolonia/Bonn (Wizz Air)

Kolonia/Bonn – Warszawa Modlin – Kolonia/Bonn (od października 2015 r. Ryanair)

Tanie linie lotnicze WizzAir często w swojej ofercie mają atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. Wraz z nowym sezonem przewoźnik zamierza otworzyć nowe połączenia, z którymi wiązać się będą kolejne cenowe promocje. O aktualnych lotach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Katowice – Kolonia jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

[Głosów:0    Średnia:0/5]