Gdańsk – Frankfurt Hahn

Bilety Wizz Air – tanie loty Gdańsk – Frankfurt Hahn

Tanie loty z Gdańska do Frankfurtu Hahn to nowa trasa tanich linii lotniczych Wizz Air obsługiwana z lotniska w Rębiechowie. Jej inauguracja zapowiedziana jest na 31 marca 2015 r. Tania linia lotnicza Wizz Air będzie ja obsługiwać dwa razy tygodniowo, latając we: wtorki i soboty. Bilety w promocjach wizzaira od 59 PLN można już rezerwować za pośrednictwem naszej strony.

W cenie przelotu pasażerowie mają opłacony przewóz bagaży o wymiarach nie większych niż: 42x32x25 cm. Trasę obsługują samoloty typu Airbus A 320. Pasażerowie winni pamiętać, że odprawa lotniskowa zaczyna się na 2 godziny, a kończy na 40 min przed wylotem. Przelot na oddalone od Gdańska o 900 km. lotnisko Frankfurt Hahn trwa ok. 2 godziny

Wizz Air – Rezerwacja i Sprzedaż Tanich Biletów Lotniczych

Tanie loty z Gdańska do Frankfurtu Hahn

 Przeloty Gdańsk - Frankfurt Hahn. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

Port lotniczy Frankfurt – Hahn to niewielkie lotnisko położone nieopodal miejscowości Kirchberg i Simmern/Hunsrück w Nadrenii – Palatynacie w południowo-zachodnich Niemczech niedaleko granicy z Luksemburgiem. To obsługujące Frankfurt lotnisko oddalone jest od tego przemysłowego miasta o ok. 130 km! Ze względu na niewielkie opłaty lotniskowe upodobały go sobie tanie linie lotnicze i przewoźnicy czarterowi. Frankfurt Hahn jest bazą tanich linii lotniczych Ryanair, a irlandzka linia jest jego największym użytkownikiem.

Pasażerowie na lotnisku maja do swojej dyspozycji jeden, wyposażony w podstawowe udogodnienia, terminal. Lotnisko dysponuje jeszcze jednym terminalem – cargo. Rocznie z usług lotniska Hahn korzysta ponad 2,6 mln pasażerów i jest to tendencja spadkowa. W roku 2007 ten port lotniczy obsługiwał ponad 4 mln podróżnych.

Oprócz tanich lotów z Gdańska – do Frankfurtu Hahn tania linia lotnicza Wizz Air obsługuje również inną trasę z Polski:

loty Katowice – Frankfurt Hahn – Katowice (Wizz Air)

tanie bilety niemcy, loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty ryanair, wizzair do niemiec, ryanair niemcy polska, ryanair polska niemcy, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty ryanair, wizzair niemcy, tanie loty do frankfurtu hahn, tanie bilety lotnicze wizzair z gdańska do frankfurtu i z frankfurtu do gdańska, najtańsze bilety lotnicze z gdańska do frankfurtu hahn.

[Głosów:0    Średnia:0/5]