Warszawa – Monachium

Bilety Lufthansa City Line/PLL LOT,

Tanie loty Warszawa – Monachium, Niemcy. Trasa z Warszawy do Monachium jest jednym z najczęściej obsługiwanych połączeń lotniczych w Polsce. Równie często obsługiwane są tylko przeloty do Frankfurtu i Londynu. Z warszawskiego lotniska im. Chopina loty do niemieckiego Monachium obsługuje dwóch przewoźników: Polskie Linie Lotnicze Lot i należąca do grupy Lufthansy linia Lufthansa City Line. Obaj przewoźnicy współpracują w ramach jednego aliansu lotniczego – Star Alliance, wspólnie realizując połączenie lotnicze. Dlatego też lecąc z Warszawy do Monachium i kupując na tą trasę bilet u jednego z przewoźników możemy równie dobrze lecieć samolotem drugiego z nich.

Obie linie obsługują do sześciu połączeń lotniczych na trasie z Warszawy do Monachium latając o godzinach:07:20 [LOT], 08:50 [Lufthansa], 13:10 [Lufthansa], 16:50 [Lufthansa], 17:10 [LOT], 20:20 [LOT]. W weekendy realizowanych jest od czterech do pięciu połączeń. Mimo podanych godzin wylotów zdarzają się zmiany w rozkładzie zwłaszcza w okresach przedświątecznych lub w związku z przejściem z zimowego rozkładu na letni, stąd prosimy o korzystanie z zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarki lotów w celu pobrania aktualnych informacji. Przelot na oddalone od Warszawy o 778 km monachijskie lotnisko trwa ok. 1 godz. i 40 min. Promocyjne bilety Lufthansa/PLL LOT na połączenie z Warszawy do Monachium można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu i wybranej taryfy, już od 865 PLN.

Lufthansa/ PLL LOT – Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych

Tanie Loty z Warszawy do Monachium

Tanie Przeloty z Warszawy do Monachium. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

Lotnisko im. F. J. Straussa w Monachium położone jest ok. 28 km na północny-wschód od tego bawarskiego miasta. Jest to drugie (po Frankfurcie) lotnisko Niemiec i siódme w Europie pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego. Rocznie z usług tego portu korzysta ponad 38 mln podróżnych. Warto wiedzieć, że Monachium jest drugim centrum operacyjnym Lufthansy. Z dwóch terminali lotniska (składają się one dodatkowo z modułów i hal), Lufthansa i PLL LOT obsługiwane są z terminala nr 2.

Dojazd na lotnisko nie sprawia podróżnym kłopotu. W jego kierunku prowadzą trzy autostrady (A9, A92, A99). Na miejscu, na lotnisku, można wypożyczyć samochód lub skorzystać z taksówki. Z portu, zarówno do centrum Monachium jak i do miast regionu a nawet do Austrii i Czech, kursują autobusy wielu przewoźników. Na lotnisku znajduje się także stacja kolejowa szybkiej kolei miejskiej, na którą dojeżdża linia S1.

Inne możliwe połączenia lotnicze z krajowych lotnisk do Monachium:

loty Gdańsk – Monachium – Gdańsk (Lufthansa City Line)

lot Kraków – Monachium – Krakow (Lufthansa, Lufthansa CityLine)

Łódź – Monachium – Łodz (Adria Airways)

Poznań – Monachium – Poznań (Lufthansa CityLine)

Warszawa Chopina – Monachium – Warszawa Chopina (PLL LOT, Lufthansa, Lufthansa CityLine)

Wrocław – Monachium – Wroclaw (Lufthansa CityLine)

Niemiecka Lufthansa w swojej elastycznej ofercie często posiada atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. Promocjami objęte są również oferty linii lotniczych należących do grupy Lufthansy m.in.: tanich linii lotniczych Germanwings, Lufthansy CityLine, czy tworzących grupę Lufthansa Regional tanich linii lotniczych Eurowings.

O aktualnych połączeniach lotniczych Lufthansy i ofertach stowarzyszonych z nią tanich przewoźników lotniczych można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Warszawa/Chopina – Monachium jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

lufthansa, pll lot tanie bilety niemcy, loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty lufthansa i lot do niemiec, lufthansa, lot, wizz air niemcy polska, lot lufthansa, ryanair polska niemcy, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty lufthansa, lot, ryanair, wizzair niemcy, tanie bilety lotnicze z warszawy chopina do niemiec, tanie loty z warszawy do monachium, tanie loty z monachium do warszawy, najtańsze bilety lotnicze z warszawy do monachium, tanie loty lufthansa do monachium, warszawa monachium tanie loty, najtańsze bilety lotnicze z warszawy do monachium.

[Głosów:0    Średnia:0/5]