Warszawa Modlin – Frankfurt Hahn

Tanie połączenie lotnicze realizowane przez linię Ryanair z Warszawy Modlina do Frankfurtu Hahn zostało zawieszone!!! Z lotniska Warszawa Modlin tania linia lotnicza Ryanair obsługuje (od 25 października 2015 r.) tylko jedno bezpośrednie połączenie do Niemiec – tanie loty do Kolonii/Bonn!!!

Ryanair – tanie loty Warszawa Modlin – Frankfurt Hahn

Lotnisko w podwarszawskim Modlinie, na które – po dłuższej nieobecności – wróciła tania linia lotnicza Ryanair obsługuje ponad trzydzieści kierunków tego taniego przewoźnika. Wśród nich jest tylko jedno – dopiero planowane – połączenie do naszych zachodnich sąsiadów. Będą to tanie loty z Warszawy Modlina do Frankfurtu Hahn. Oferta przewoźnika wejdzie w życie wraz z nowym letnim rozkładem lotów w roku 2014 r. Odległość 973 km jaka dzieli oba porty, samoloty Ryanaira (Boeingi 737 – 800) będą pokonywać w czasie ok. 1 godz. i 45 min.

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

Przeloty z Modlina do Frankfurtu

Tanie Przeloty z Warszawy Modlin do Frankfurtu. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

Międzynarodowy port lotniczy Frankfurt – Hahn położony jest w południowo – zachodnich Niemczech, w Nadrenii-Palatynacie, niedaleko miejscowości Kirchberg (ok. 10 km) i aż 130 km na zachód od Frankfurtu nad Menem. Chociaż lotnisko w swej nazwie posiada „Frankfurt” jako miasto kierunkowe, tak naprawdę leży bliżej innych liczących się ośrodków, jak choćby Koblencja (ok. 70 km) czy Moguncja (ok. 90 km). Ze względu na niskie opłaty lotniskowe Hahn specjalizuje się w obsłudze tanich linii lotniczych i przewoźników czarterowych, a największym jego użytkownikiem jest tania linia lotnicza Ryanair. Rocznie z usług portu Hahn korzysta ok. 2,8 mln pasażerów.

Mimo sporej odległości od Frankfurtu pasażerowie przylatujący na lotnisko Hahn nie mają większych problemów z dostaniem się stamtąd zarówno do centrum Frankfurtu jak i wspomnianych wyżej dużych ośrodków miejskich. Niedaleko lotniska biegną autostrady A1 i A61 mające połączenie z lotniskiem poprzez drogi krajowe. Z lotniska regularnie kursują autobusy do: Frankfurtu, Kolonii, Moguncji a nawet do Luksemburga. 20 km od lotniska znajduje się stacja kolejowa Traben – Trarbach.

Z lotniska Frankfurt Hahn, oprócz taniej linii lotniczej Ryanair obsługującej połączenie Warszawa Modlin – Frankfurt Hahn, można skorzystać z oferty tanich przelotów niskokosztowego przewoźnika Wizz Air. Wizz Air w swoim rozkładzie posiada aktualne i regularne połączenie na trasie:

Katowice – Frankfurt Hahn – Katowice

Tania linia lotnicza Ryanair w swojej ofercie posiada atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. O aktualnych połączeniach Ryanaira można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Warszawa Modlin – Frankfurt Hahn jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

[Głosów:0    Średnia:0/5]