Kraków – Stuttgart

Bilety Germanwings – tanie loty Kraków – Stuttgart

Stuttgart to jedno z sześciu niemieckich miast, z którymi Kraków posiada bezpośrednie połączenia lotnicze. Jednakże przeloty z Krakowa do Stuttgartu mają charakter sezonowy i realizowane są w sezonie letnim, a obsługuje je tania linia lotnicza Germnawings.

Linie lotnicze Germanwings obsługują trasę do Stuttgartu (od 29 marca 2015 r.) cztery razy w tygodniu, we: wtorki, czwartki, soboty i niedziele. Promocyjne tanie bilety Germanwings na przeloty z Krakowa do Stuttgartu można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu, już od 199 PLN. Przelot na oddalone od Krakowa o 781 km niemieckie lotnisko trwa ok. 1 godzinę i 40 minut. Rejsy do Dortmundu obsługują samoloty Airbus A 319.

Germanwings – Rezerwacja i Sprzedaż Tanich Biletów Lotniczych

Tanie Przeloty z Krakowa do Stuttgartu

Tanie Przeloty z Krakowa do Stuttgartu. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

 

Międzynarodowe lotnisko w Stuttgarcie położone jest ok. 13 km na południe od centrum miasta. To siódmy port lotniczy Niemiec pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego. Rocznie z jego usług korzysta ok. 10 mln podróżnych. Lotnisko posiada cztery terminale, a rejsy Germanwings do/z Krakowa obsługiwane są z budynku 1 lub 2.

Największymi użytkownikami lotniska w Stuttgarcie są tanie linie lotnicze: Germanwings (Stuttgart jest jednym z lotnisk bazowych tego przewoźnika), Air Berlin i Condor. Najpopularniejszymi kierunkami obsługiwanymi ze Stuttgartu są przeloty wakacyjne do: Hiszpanii i Turcji, a na trasach wewnętrznych do Berlina i Hamburga. Lotnisko obsługuje także trasy międzykontynentalne, do Atlanty (Delta Air Lines)i Newark (United Airlines).

Połączenie lotniska z miastem zapewnia autostrada A8, koleje podmiejskie i lokalni przewoźnicy autobusowi. Z lotniska do centrum miasta można dostać się w niecałe pół godziny.

Z lotniska w Stuttgarcie bezpośrednie połączenia lotnicze obsługuje jedynie niemiecka tania linia lotnicza Germanwings – do Krakowa.

tanie bilety niemcy, loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty germanwings, ryanair, wizzair do niemiec, germanwings, ryanair niemcy polska, germanwings polska niemcy, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty germanwings, ryanair, wizzair niemcy, tanie bilety lotnicze germanwings z krakowa do niemiec, tanie loty z krakowa do stuttgartu, tanie loty ze stuttgartu do krakowa, najtańsze bilety lotnicze z krakowa do stuttgartu, tanie loty germanwings do stuttgartu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]