Gdańsk – Kolonia

Bilety WizzAir – tanie loty Gdańsk – Kolonia/Bonn

Największy użytkownik gdańskiego lotniska – tania linia lotnicza WizzAir spośród ponad trzydziestu obsługiwanych przez siebie połączeń cztery realizuje do Niemiec. Jednym z nich są tanie loty do Kolonii/Bonn. Oprócz Wizz Aira loty z gdańskiego portu lotniczego do Niemiec obsługują również inni przewoźnicy, w tym narodowy niemiecki przewoźnik Lufthansa (do Frankfurtu), a także tanie linie lotnicze Air Berlin (do Berlina – Tegel) i Lufthansa City Line (do Monachium).

Oferta tanich lotów WizzAir z Gdańska do Kolonii obejmuje dwa loty tygodniowo: we wtorki, czwartki i soboty z wylotami o godzinie 06:10. Przelot (samolotem Airbus A 320) na odległe od Gdańska o 858 km lotnisko Kolonia/Bonn trwa ok. 1 godz. i 45 min. W cenie biletu pasażerowie mogą zabrać bagaż o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm. Pasażerowie winni stawić się do odprawy na 2 godziny przed lotem. Odprawa kończy się na 40 min przed startem.

Tanie bilety Wizz Air – w promocjach na loty do Kolonii – można kupić za pośrednictwem naszej strony już od 99 PLN.

Wizz Air – Rezerwacja i Sprzedaż Tanich Biletów Lotniczych

Tanie Loty z Gdańska do Kolonii

Tanie Przeloty z Gdańska do Kolonii. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

Lotnisko Kolonia/Bonn położone jest w Nadrenii – Północnej Westfalii w zachodniej części Niemiec. Leży ono niemal w równej odległości (ok. 15 km) od Kolonii jak i Bonn. Stąd jego wspólna nazwa: Kolonia/Bonn Airport. Jest to siódmy pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego port lotniczy Niemiec, obsługujący rocznie ponad 9 mln pasażerów.

Do lotniska prowadzi dobra sieć dróg krajowych. Pasażerowie mogą skorzystać z usług przewoźników autobusowych (linia SB60 kursuje z lotniska do Bonn) lub z szybkiej kolei miejskiej S-Bahn, której stacja znajduje się na lotnisku. Szybka kolej pozwala na wygodny przejazd z lotniska do centrum Kolonii.

Oprócz Gdańska, bezpośrednie połączenie lotnicze z Kolonią/Bonn posiada także port lotniczy w Katowicach i Warszawa Modlin:

loty Katowice – Kolonia/Bonn – Katowice (WizzAir)

loty Warszawa Modlin – Kolonia/Bonn – Warszawa Modlin (od października 2015 r. – Ryanair)

Tanie linie lotnicze WizzAir często w swojej ofercie mają atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać rezerwacji taniego biletu. Wraz z nowym sezonem przewoźnik zamierza otworzyć nowe połączenia, z którymi wiązać się będą kolejne cenowe promocje. O aktualnych połączeniach linii Wizzair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Gdańsk – Kolonia/Bonn jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

[Głosów:0    Średnia:0/5]