Gdańsk – Hamburg Lubeka

Bilety WizzAir – tanie loty Gdańsk – Hamburg/Lubeka

Tania linia lotnicza WizzAir jest największym użytkownikiem gdańskiego lotniska Rębiechowo. Należy tu wyjaśnić, że gdańskie lotnisko jest jedną z krajowych baz tego niskokosztowego węgierskiego przewoźnika. Spośród obsługiwanych ponad trzydziestu regularnych europejskich kierunków cztery z nich to kierunki do Niemiec. Są to połączenia lotnicze do Frankfurtu, Kolonii, Dortmundu i Hamburga/Lubeki. Gdańskie lotnisko w swojej siatce lotów ma więcej połączeń do naszych zachodnich sąsiadów, jednakże obsługują je inni przewoźnicy.

Tanie loty WizzAir z Gdańska do Hamburga/Lubeki obywają się trzy razy, a od 29 marca 2015 r. (nowy rozkład lotów Wizz Air) cztery razy tygodniowo: w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Samoloty z Gdańska startują o godz. 15:30. Rejs na odległe od Trójmiasta o 510 km lotnisko Hamburg/Lubeka trwa ok. 70 min. Przelot odbywa się samolotami Airbus A 320. Tanie bilety lotnicze do Hamburga w promocjach Wizz Air można kupić – za pośrednictwem naszej strony – nawet od 39 PLN. W cenę biletu wliczony jest bagaż o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm. Pasażerowie winni pamiętać, że odprawa lotniskowa zaczyna się na 2 godziny a kończy na 40 min przed wylotem.

Wizz Air – Rezerwacja i Sprzedaż Tanich Biletów Lotniczych

Tanie Loty z Gdańska do Hamburga

Przeloty z Gdańska do Hamburga. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

 

Międzynarodowy port lotniczy Hamburg – Lubeka leży na północy Niemiec, ok. 8 km na południe od centrum Lubeki i 54 km na północny-wschód od Hamburga. Jest to drugie lotnisko, po hamburskim porcie lotniczym, obsługujące to wielkie portowe miasto. Rocznie z jego usług korzysta ok. 600 tys. pasażerów. Lotnisko specjalizuje się w obsłudze tanich linii lotniczych (głównie WizzAir i Ryanair) i przewoźników czarterowych.

Lotnisko jest połączone z siecią dróg krajowych. Na miejscu można wypożyczyć samochód od przedstawicieli Sixt czy Hertz. Z lotniska do centrum Lubeki kursują autobusy linii nr 6. Z rozkładem lotów skorelowane są kursy dalekobieżnych autobusów VHH. Około 300 m od terminala pasażerskiego lotniska znajduje się stacja kolejowa „Lubeka Port Lotniczy”. Kursują z niej m.in. pociągi do Kilonii.

Gdańskie Rębiechowo jest obecnie jedynym polskim portem lotniczym posiadającym bezpośrednie połączenie lotnicze (Gdańsk – Hamburg/ Lubeka – Gdansk) z Lubeką!

Tanie linie lotnicze WizzAir często w swojej ofercie mają atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać rezerwacji taniego biletu. Wraz z nowym sezonem przewoźnik zamierza otworzyć nowe połączenia lotnicze, z którymi wiązać się będą kolejne cenowe promocje. O aktualnych połączeniach lotniczych Wizzaira można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Gdańsk – Hamburg/Lubeka jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie bilety niemcy, loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty ryanair, wizzair do niemiec, ryanair niemcy polska, ryanair polska niemcy, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty ryanair, wizzair niemcy, tanie loty do hamburga, tanie przeloty z gdańska do niemiec, tanie przeloty z niemiec do gdańska, tanie bilety lotnicze wizzair z gdańska do hamburga, najtańsze bilety lotnicze wizzair z gdańska do hamburga, gdańsk hamburg tanie loty.

[Głosów:0    Średnia:0/5]