Kraków – Hamburg

Bilety easyJet – tanie loty z Krakowa do Hamburga

Tanie loty z Krakowa do Hamburga to jedna z kilku tras do Niemiec obsługiwana z lotniska w podkrakowskich Balicach. Destynację do Hamburga obsługują – przez cały rok – tanie linie lotnicze easyJet, które latają na tym kierunku trzy razy w tygodniu, we: wtorki, piątki i niedziele.

Promocyjne bilety easyJet na trasę: Kraków – Hamburg można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu, już od 99 PLN. Przelot na oddalone od Krakowa o 780 km lotnisko w Hamburgu trwa ok. 1,5 godz.

easyJet rezerwacja – Sprzedaż Tanich Biletów Lotniczych

Tanie loty z Krakowa do Hamburga

Tanie Przeloty z Krakowa do Hamburga. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

Lotnisko w Hamburgu położone jest ok. 8,5 km na północny – zachód od centrum miasta. To piąty port lotniczy Niemiec pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego. Rocznie z jego usług korzysta ponad 14,7 mln pasażerów. Poza tym port wykonuje ok. 160 tys. operacji lotniczych rocznie.

Hamburg jest bazą linii lotniczych: Air Berlin, Condor, TUIfly, Lufthansa i tanich linii lotniczych: Germanwings i EasyJet. Do obsługi pasażerów lotnisko posiada dwa terminale pasażerskie. Pasażerowie tanich linii lotniczych easyJet obsługiwani są z terminala nr 1.

Dojazd do lotniska: Bliska odległość od miasta sprawia, że podróżni nie mają żadnych problemów komunikacyjnych. Do lotniska prowadzi autostrada A7 i drogi krajowe (m.in. B433). Sprzed terminali kursują autobusy nie tylko do centrum Hamburga ale i także do wielu miast regionu (Kilonii, Lubeki czy Neumunster). Lotnisko dysponuje stacją szybkiej kolei miejskiej (linia S1) skąd do centrum miasta kursują składy pasażerskie.

Do Hamburga, oprócz tanich lotów easyJet z Krakowa, można dostać się bezpośrednio również z Warszawy Chopina:

loty Warszawa Chopina – Hamburg – Warszawa Chopina (PLL LOT)

tanie bilety easyjet niemcy, loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty easyjet ryanair, wizzair do niemiec, easyjet niemcy polska, easyjet polska niemcy, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty easyjet, ryanair, wizzair niemcy, tanie bilety lotnicze z krakowa do niemiec, tanie loty z krakowa do hamburga, tanie loty z hamburga do krakowa, najtańsze bilety lotnicze z krakowa do hamburga, tanie loty easyjet do hamburga.

[Głosów:0    Średnia:0/5]