Katowice – Dusseldorf International

Bilety Germanwings/Eurowings – loty Katowice – Dusseldorf International

Tanie loty z Katowic do Dusseldorfu to połączenie lotnicze obsługiwane przez tanie linie lotnicze Germanwings z lotniska w Pyrzowicach. Połączenie to jednakże w imieniu Germanwings obsługują tanie linie lotnicze Eurowings – obie wspomniane linie należą do grupy Lufthansy.

Rejsy z Katowic do Dusseldorfu realizowane są trzy razy tygodniowo, w: poniedziałki, środy i piątki i odbywają się o stałych godzinach – 13:10 (pon.) i 12:50 (śr. i pt.). Lot na oddalone od Katowic o 869 km lotnisko Dusseldorf International trwa ok. 1 godz. i 40 min. Obsługujące połączenie tanie linie lotnicze Germanwings i Eurowings na lotnisku w Dusseldorfie posiadają swoją bazę operacyjną.

Germanwings – Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych

Tanie Przeloty z Katowic do Dusseldorfu

Tanie Przeloty Katowice Dusseldorf. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

Samoloty z Katowic lądują na międzynarodowym lotnisku Dusseldorf – International. Jest to trzecie lotnisko Niemiec pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego. Z jego usług rocznie korzysta ok. 22 mln podróżnych. Lotnisko położone jest ok. 10 km od centrum Dusseldorfu i ok. 20 km od kolejnego wielkiego ośrodka przemysłowego – Essen.

Pasażerowie Lufthansy czy stowarzyszonych z nią przewoźników obsługiwani są w terminalu A. Lotnisko posiada bardzo dobre połączenie z obu wymienionymi miastami. W bliskiej odległości od portu przebiega autostrada A44, a na lotnisku funkcjonują dwie stacje kolejowe i stacja szybkiej kolei miejskiej (korzysta z niej linia S11). Zainteresowani na miejscu mogą wypożyczyć samochód.

Lotnisko Dusseldorf International posiada w swojej siatce lotów – oprócz rejsów do Katowic – także połączenia z innymi lotniskami w kraju. W imieniu Lufthansy obsługują je tanie linie lotnicze: Eurowings i Germanwings. Na jednej z tras obaj przewoźnicy rywalizują o pasażerów z PLL LOT:

loty Poznań – Dusseldorf International – Poznan (Germanwings/Eurowings)

loty Warszawa Chopina – Dusseldorf International – Warszawa (Germanwings/Eurowings, PLL LOT)

loty Wrocław – Dusseldorf International – Wrocław (Germanwings/Eurowings)

Niemiecki przewoźnik Lufthansa w swojej elastycznej ofercie często posiada atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. Warto wiedzieć, że do grupy Lufthansy należą także tanie linie lotnicze m.in.: Germanwings, Lufthansa CityLine, czy – jak wyżej wspomniano – tworzące grupę Lufthansa Regional tanie linie lotnicze Eurowings. które również obsługują loty do Niemiec (z wyłączeniem jednak lotów do Frankfurtu i Monachium – te zarezerwowane są wyłącznie dla Lufthansy). O aktualnych połączeniach Lufthansy i stowarzyszonych z nią tanich przewoźnikach lotniczych można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Katowice – Dusseldorf International jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

[Głosów:0    Średnia:0/5]