Warszawa Modlin – Kolonia/Bonn

Bilety Ryanair do Kolonii/Bonn

Tanie loty z Warszawy Modlina do Kolonii/Bonn. Tania linia lotnicza Ryanair ze swojego lotniska bazowego w Modlinie spośród ponad trzydziestu obsługiwanych przez siebie europejskich kierunków tylko jeden realizuje do Niemiec. Są to tanie loty do Kolonii/Bonn. Jest to nowa trasa zapowiedziana na 25 października 2015 r. Do tej pory tania linia lotnicza Ryanair realizowała z Modlina jedno połączenie do naszych zachodnich sąsiadów – rejsy do Frankfurtu Hahn, jednakże loty na tej trasie zostały zawieszone.

Tanie loty Ryanair z Warszawy do Kolonii mają odbywać się codziennie (z wylotami o godzinie: 22:05), a nowością ma być sprzedaż biletów w dwóch taryfach: standardowej i Business Plus. Promocyjne bilety Ryanair w taryfie standardowej na trasę Warszawa – Kolonia/Bonn można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu, już od 99 PLN.

Ryanair – Rezerwacja i Sprzedaż Tanich Biletów Lotniczych

Tanie loty z Warszawy Modlina do Kolonii/Bonn

Tanie Przeloty z Warszawy Modlin do Kolonii Bonn. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

Międzynarodowe lotnisko Kolonia/Bonn jest jednym z większych (siódme pod względem wielkości) portów lotniczych Niemiec. Rocznie z jego usług korzysta ponad 9 mln pasażerów. Lotnisko leży ok. 15 km od Kolonii (na południowy – wschód) i 15 km od Bonn (na północny – wschód). Z racji swego położenia posiada podwójną nazwę i obsługuje oba te ośrodki. Podróżni odprawiani są z dwóch terminali pasażerskich, starszego terminalu nr 1 i nowszego terminalu nr 2. Oba powiększone są o dodatkowe pirsy: B i C (przy terminalu nr 1) i D (przy terminalu nr 2). Latający z Kolonii do Polski Ryanair obsługiwany jest z pirsu D terminala 2. Największym użytkownikiem lotniska jest tania linia lotnicza Germanwings. Kolonia Bonn jest hubem linii: Germanwings, FedEx Express i UPS Airlines.

Dojazd do lotniska: Lotnisko posiada dobre połączenie drogowe. Obsługują je przewoźnicy autobusowi kursujący zarówno do Kolonii jak i do Bonn. Lotnisko posiada także własną stację kolejową: Cologne/Bonn Airport Station. Można z niej bezpośrednio dostać się do kilkunastu miast, m.in. do: Kolonii, Troisdorfu, Aachen, Horrem, Monachium, Berlina Ostbanhof, Dortmundu, Stuttgartu, Essen, Linzu, Hannoweru, Sindorfu czy Frankfurtu. Między lotniskiem Kolonia/Bonn a dworcem głównym w Dusseldorfie, co godzinę, kursuje pociąg ICE. Ta sama linia z Kolonii obsługuje także połączenie do Frankfurtu.

Inne możliwe bezpośrednie tanie połączenia lotnicze z polskich lotnisk do Kolonii/Bonn:

Gdańsk – Kolonia/Bonn – Gdańsk (Wizz Air)

Katowice – Kolonia/Bonn – Katowice (Wizz Air)

ryanair tanie bilety niemcy, ryanair loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty ryanair, wizzair do niemiec, wizz air, ryanair niemcy polska, ryanair, wizzair polska niemcy, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty ryanair, wizzair niemcy, tanie loty z warszawy chopina do niemiec, tanie loty z niemiec do warszawy, tanie bilety lotnicze z warszawy do kolonii bonn, najtańsze bilety lotnicze z warszawy chopina do kolonii, warszawa kolonia bonn tanie loty ryanair.

[Głosów:0    Średnia:0/5]