Gdańsk – Berlin Tegel

Bilety Air Berlin – tanie loty Gdańsk – Berlin Tegel

Tanie loty do Berlina są jedynym połączeniem jakie obsługuje z gdańskiego lotniska Rębiechowo tania linia lotnicza Air Berlin. Do niedawna ten tani, ale renomowany i wielokrotnie nagradzany za wysoki standard usług, niemiecki przewoźnik obecny był jedynie na krakowskim lotnisku w Balicach. Obecnie obsługuje on także połączenia z Warszawy i Trójmiasta. Linia Air Berlin z wymienionych trzech krajowych lotnisk obsługuje tylko przeloty do Berlina na lotnisko Tegel. Jest na nim największym użytkownikiem i posiada tam swoją największą bazę. Przeloty z Gdańska do Berlnia odbywają się dwa razy dziennie (w weekendy jest to jeden lot). Przelot na oddalone od Gdańska o 400 km lotnisko Tegel trwa ok. 65 min. Wyloty mają miejsce o godz. 10:55 i 18:55

Od 13 kwietnia 2015 r. tanie loty: Gdańsk – Berlin  Tegel – Gdańsk w imieniu Air Berlin będzie obsługiwać tania linia lotnicza Darwin Airline. Darwin Airline to szwajcarski przewoźnik, który został wykupiony przez arabskiego giganta lotniczego i obecnie należy do grupy… Etihad Airlines – ścisłej światowej czołówki lotniczej! Tania linia lotnicza Air Berlin należy do wąskiego grona wyróżnionych, którzy współpracują z Etihad Airlines w ramach wspólnego aliansu lotniczego – Oneworld.

Air Berlin – Rezerwacja i Sprzedaż Tanich Biletów Lotniczych. Tanie Loty z Gdańska do Berlin Tegel

Tanie Przeloty z Wrocławia do Monachium. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

Międzynarodowy port lotniczy Tegel jest największym lotniskiem Berlina. Położony jest ok. 8 km w kierunku północno-zachodnim od centrum miasta. Z usług Tegel korzysta rocznie ok 20 mln podróżnych co czyni to lotnisko – pod względem obsługiwanego ruchu pasażerskiego – czwartym portem Niemiec. Tegel posiada pięć terminali pasażerskich, a pasażerowie taniej linii Air Berlin obsługiwani są głównie z terminala C.

Dojazd do lotniska nie sprawia pasażerom żadnego kłopotu. Prowadzi do  niego dobra sieć dróg, a lotnisko dodatkowo obsługuje komunikacja miejska Berlina, w tym także prywatni przewoźnicy autobusowi. Ci ostatni dowożą klientów nawet do (i z) polskich miast.

 

Z lotniska Tegel, oprócz lotów do Krakowa, tania linia lotnicza Air Berlin obsługuje także bezpośrednie połączenia lotnicze do Polski na następujących trasach:

loty Kraków – Berlin Tegel – Krakow

loty Warszawa – Berlin Tegel – Warszawa

Innym przewoźnikiem realizującym bezpośrednie loty z Polski do Berlina Tegel jest linia Lotnicza Sprint Air:

loty Olsztyn Mazury / Szymany – Berlin Tegel – Olsztyn Mazury/Szymany (od 21 stycznia 2016 r. Sprint Air)

Tania linia lotnicza Air Berlin w swojej ofercie posiada atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać atrakcyjnej cenowo rezerwacji biletu. O aktualnych połączeniach Air Berlin można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Gdańsk – Berlin Tegel jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie bilety niemcy, loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty air berlin, lufthansa, ryanair, wizzair do niemiec, air berlin, ryanair niemcy polska, air berlin, ryanair polska niemcy, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty air berlin, ryanair, wizzair niemcy, tanie bilety lotnicze z gdańska do berlina, tanie przeloty gdańsk berlin, najtańsze bilety lotnicze do berlina.

[Głosów:0    Średnia:0/5]