Warszawa – Berlin Tegel

Bilety Air Berlin – tanie loty Warszawa Chopina – Berlin Tegel

Tania linia lotnicza Air Berlin obecna do niedawna jedynie w Krakowie Balicach obecnie realizuje połączenia do Niemiec z trzech krajowych lotnisk: z Krakowa, Gdańska i Warszawy Chopina. Z wymienionych portów Air Berlin obsługuje tylko loty do Berlina na lotnisko Tegel, na którym posiada swoją bazę i jest zarazem największym użytkownikiem tegoż lotniska. Z Berlina – Tegel tania linia lotnicza Air Berlin obsługuje ponad 60 kierunków.

Ta wielokrotnie nagradzana, za wysoki standard obsługi pasażerów i za jakość świadczonych usług, tania linia lotnicza z Warszawy Chopina oferuje trzy przeloty dziennie w godzinach: 06:20, 10:45, 18:55. W weekendy dwa loty dziennie (soboty o: 06:20 i 10:45; niedziele o: 10:40, 18:55).

Od 15 kwietnia 2015 r. (w nowym letnim rozkładzie lotów) Air Berlin wprowadza czwarte połączenie do Berlina w dni powszednie i trzecie w niedziele (oba o godzinie 14:50). Rejs na oddalone od Warszawy o 524 km berlińskie lotnisko Tegel trwa ok. 85 min. Promocyjne, tanie bilety lotnicze Air Berlin na trasę: Warszawa – Berlin Tegel można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu i taryfy, już od 159 PLN.

Air Berlin – Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych

Tanie Loty z Warszawy do Berlina

Tanie Przeloty z Warszawy do Berlina Tegel. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

Międzynarodowy port lotniczy Tegel to największe lotnisko Berlina (ma je niedługo zdetronizować budowane lotnisko Branderburg). Tegel położone jest ok. 8 km w kierunku północno-zachodnim od centrum miasta. Rocznie obsługuje ok 20 mln podróżnych co czyni go – pod względem obsługiwanego ruchu pasażerskiego – czwartym portem Niemiec.

Do dyspozycji pasażerów jest pięć terminali pasażerskich (A-E), a pasażerowie taniej linii Air Berlin obsługiwani są głównie z terminala C. Lotnisko jest ważnym punktem przesiadkowym i bazą operacyjną: Lufthansy czy tanich linii lotniczych Germania i Germanwings.

Do lotniska prowadzi dobra sieć dróg. Dodatkowo port Tegel obsługuje komunikacja miejska Berlina. Prywatni przewoźnicy autokarowi kursują z lotniska nawet do niektórych miast Polski.

 

Tania linia lotnicza Air Berlin, oprócz lotów z Warszawy, oferuje bezpośrednie tanie przeloty do Berlina także z dwóch wymienionych niżej krajowych portów lotniczych obsługując trasy:

loty Gdańsk – Berlin Tegel – Gdansk (Air Berlin)

loty Kraków – Berlin Tegel – Krakow (Air Berlin)

Innym przewoźnikiem realizującym bezpośrednie loty z Polski do Berlina Tegel jest linia Lotnicza Sprint Air obsługująca trasę:

loty Olsztyn Mazury/Szymany – Berlin Tegel – Olsztyn Mazury/Szymany (od 21 stycznia 2016 r. Sprint Air)

Tania linia lotnicza Air Berlin w swojej ofercie posiada atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać atrakcyjnej cenowo rezerwacji biletu. O aktualnych połączeniach Air Berlin można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Warszawa Chopina – Berlin Tegel jak i ofertach innych przewoźników, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

air berlin tanie bilety niemcy, loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty air berlin, air berlin, lufthansa, ryanair, wizzair do niemiec, air berlin, air berlin niemcy polska, air berlin loty do berlina, air berlin loty polska niemcy, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty air berlin, ryanair, wizzair niemcy, tanie bilety lotnicze z warszawy do berlina, tanie przeloty warszawa berlin, najtańsze bilety lotnicze do berlina, warszawa berlin tanie loty, warszawa berlin tanie bilety lotnicze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]