Kraków – Frankfurt

Bilety Lufthansa – tanie loty Kraków – Frankfurt nad Menem

Tanie przeloty z Krakowa do Frankfurtu nad Menem to bardzo popularna trasa, o czym świadczy częstotliwość rejsów. Loty na tej trasie obsługuje niemiecki flagowy przewoźnik – linia lotnicza Lufthansa. Lufthansa z Krakowa do Frankfurtu lata trzy razy dziennie, a od kwietnia 2015 r. (w letnim rozkładzie lotów) nawet cztery razy dziennie włącznie z weekendami.

Wyloty z Krakowa realizowane są w godzinach: 06:45, 10:45, 14:40 i 18:20. Lot na oddalone od Krakowa o ok. 800 km lotnisko Ren-Men we Frankfurcie nad Menem trwa ok. 1 godzinę i 40 minut.

Lufthansa – Rezerwacja i Sprzedaż Tanich Biletów Lotniczych

Przeloty z Krakowa do Frankfurtu

Tanie Przeloty z Krakowa do Frankfurtu na Menem. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

 

Międzynarodowy port lotniczy we Frankfurcie nad Menem to największy port lotniczy Niemiec i trzeci pod względem wielkości (po londyńskim Heathrow i paryskim Charles de Gaulle) w Europie. Rocznie z jego usług korzysta około 60 mln podróżnych. Lotnisko posiada dwa spore terminale pasażerskie, a każdy z nich składa się z samodzielnych autonomicznych hal – oznaczonych odpowiednio (A, B, C, D i E). Pasażerowie na miejscu mają wiele udogodnień, w tym ułatwień komunikacyjnych.

Niedaleko lotniska krzyżują się autostrady prowadzące do/z wielu kluczowych miast Niemiec. Przy terminalu B znajduje się stacja szybkiej kolei miejskiej (linie S8 i S9), z której kursują także pociągi Regional-Express i niemieckie koleje. Na miejscu operują przewoźnicy autokarowi kursujący do wielu miast regionu czy kraju. Pasażerowie na lotnisku mają do dyspozycji wypożyczalnie samochodów i taksówki. Lotnisko we Frankfurcie jest główna bazą Lufthansy.

Z Polski do Frankfurtu można polecieć z również kilku innych krajowych portów lotniczych. Loty te obsługują przewoźnicy na niżej wymienionych trasach:

lot Bydgoszcz – Frankfurt n. Menem – Bydgoszcz (od 29 marca 2015 r. Lufthansa CityLine)

lot Gdańsk – Frankfurt n. Menem – Gdańsk (Lufthansa City Line)

lot Katowice – Frankfurt n. Menem – Katowice (Lufthansa, Lufthansa CityLine)

lot Lublin – Frankfurt n. Menem – Lublin (Lufthansa)

lot Poznań – Frankfurt n. Menem – Poznan (Lufthansa, Lufthansa CityLine)

lot Rzeszów – Frankfurt n. Menem – Rzeszow (Lufthansa CityLine)

lot Warszawa – Chopina – Frankfurt n. Menem – Warszawa – Chopina (PLL LOT, Lufthansa)

lot Wrocław – Frankfurt n. Menem – Wroclaw (Lufthansa CityLine)

 

Niemiecki przewoźnik Lufthansa w swojej elastycznej ofercie posiada często atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. Należy pamiętać, że do grupy Lufthansy należą także tanie linie lotnicze m.in.: Germanwings, Lufthansa CityLine, które obsługują tanie przeloty do Niemiec jednakże z wyjątkiem lotów do Frankfurtu i Monachium.

O aktualnych połączeniach Lufthansy i stowarzyszonych z nią tanich liniach lotniczych można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Kraków – Frankfurt nad Menem jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie bilety niemcy, loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, tanie przeloty do niemiec, bilety lufthansa niemcy, przeloty lufthansa, ryanair, wizzair do niemiec, lufthansa, ryanair niemcy polska, lufthansa bilety lotnicze polska niemcy, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty lufthansa ryanair, wizzair niemcy, tanie bilety lotnicze z krakowa do niemiec, tanie loty z krakowa do frankfurtu, tanie loty z frankfurtu do krakowa, najtańsze bilety lotnicze z krakowa do frankfurtu, tanie loty lufthansa do frankfurtu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]