Kraków – Berlin Tegel

Bilety Air Berlin – tanie loty Kraków – Berlin Tegel

Tanie przeloty do Berlina są jednym z kilku kierunków do Niemiec realizowanych z podkrakowskiego lotniska w Balicach. Połączenie do stolicy naszych zachodnich sąsiadów obsługuje tania linia lotnicza Air Berlin – druga co do wielkości, po Lufthansie niemiecka linia lotnicza. Krakowskie lotnisko do niedawna było jedynym w Polsce, na którym gościł ten niskokosztowy przewoźnik. Obecnie operuje ona także z lotnisk w: Gdańsku i Warszawie Chopina.

Tanie loty do Berlina – na oddalone od Krakowa o 530 km lotnisko Tegel – Air Berlin realizuje codziennie. W dni powszednie trzy razy w ciągu dnia, z godzinami wylotów o: 06:30, 10:50 i 19:20; a w weekendy są to dwa rejsy – w soboty o godzinie 06:30 i 10:50; w niedziele o 10:50 i 19:20. Przelot na trasie z Krakowa do Berlina trwa ok. 1 godz. i 20 min. Oba lotniska oddalone są od siebie o 530 km. Promocyjne bilety Air Berlin na tą trasę można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu, już od 431 PLN.

Air Berlin – Rezerwacja i Sprzedaż Tanich Biletów Lotniczych

Tanie Przeloty z Krakowa do Berlina Tegel

Tanie Przeloty z Krakowa do Berlina - Tegel. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

 

Międzynarodowy port lotniczy Berlin – Tegel noszący imię Otto Lilienthala leży na terenie dawnego Berlina Zachodniego (w dzielnicy Tegel), ok. 8 km na północny-zachód od ścisłego centrum stolicy Niemiec. Jest to jeszcze największy port lotniczy Berlina i jeden z trzech portów obsługujących to miasto. Rocznie Berlin Tegel obsługuje ponad 19 mln podróżnych co daje mu czwarte miejsce wśród wszystkich niemieckich lotnisk. Port dysponuje pięcioma terminalami pasażerskimi (A, B, C, D i E). Terminal C służy w przeważającej większości do obsługi taniej linii lotniczej Air Berlin, która jest największym użytkownikiem tego berlińskiego lotniska.

Bliska odległość lotniska od stolicy Niemiec sprawia, że dojazd do portu nie nastręcza pasażerom żadnego problemu. Mają oni do dyspozycji autostradę z łącznikami prowadzącymi do lotniska Tegel, na miejscu mogą skorzystać z taksówek lub wypożyczyć samochód. Lotnisko obsługują prywatni przewoźnicy autobusowi, w tym firma Inter Globus zapewniająca m.in. połączenie do Szczecina.

Z Polski – oprócz krakowskich Balic – tania linia lotnicza Air Berlin obsługuje bezpośrednie połączenie z lotniskiem Tegel na następujących trasach:

lot Gdańsk – Berlin Tegel – Gdansk (do 12 kwietnia 2015 r. Air Berlin; od 13 kwietnia 2015 r. Air Berlin obsługiwane przez Darwin Airline)

lot Warszawa – Berlin Tegel – Warszawa (Air Berlin)

Innym przewoźnikiem realizującym bezpośrednie loty z Polski do Berlina Tegel jest linia Lotnicza Sprint Air obsługująca trasę:

lot Olsztyn Mazury / SzymanyBerlin Tegel – Olsztyn Mazury/Szymany (od 21 stycznia 2016 r. Sprint Air)

Tania linia lotnicza Air Berlin w swojej ofercie posiada atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. O aktualnych połączeniach Air Berlin można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Kraków – Berlin Tegel jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie bilety niemcy, loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty air berlin, ryanair, wizzair do niemiec, air berlin i ryanair niemcy polska, air berlin i ryanair polska niemcy, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty air berlin, ryanair, wizzair niemcy, tanie bilety lotnicze z krakowa do niemiec, tanie loty z krakowa do berlina, tanie loty z berlina do krakowa, najtańsze bilety lotnicze z krakowa do berlina, tanie loty air berlin do berlina, tanie bilety air berlin z krakowa do niemiec.

[Głosów:0    Średnia:0/5]