Warszawa – Frankfurt nad Menem

Bilety Lufthansa /PLL LOT – tanie loty Warszawa – Frankfurt

Trasa z Warszawy do Frankfurtu nad Menem jest jednym z najczęściej obsługiwanych połączeń lotniczych w Polsce. Konkurować z nią może jedynie trasa do Londynu i Monachium. Kierunek do Frankfurtu obsługują trzej przewoźnicy: Lufthansa i należąca do niej linia Lufthansa City Line, a także nasz narodowy przewoźnik PLL LOT. W ramach jednego aliansu lotniczego przewoźnicy wspólnie realizują połączenie z Warszawy do Frankfurtu.

Kupując bilet „lotowski” możemy równie dobrze polecieć Lufthansą. Razem linie obsługują aż siedem połączeń dziennie (!) z wylotami z lotniska im. Chopina o godzinach: 06:45 [Lufthansa], 07:45 [LOT], 10:25 [Lufthansa], 13:50 [Lufthansa], 17:05 [LOT], 18:50 [Lufthansa], 20:15 [LOT]). Przelot na oddalone od Warszawy o 900 km lotnisko we Frankfurcie trwa ok. 1 godziny i 50 minut. Mimo podanych godzin wylotów zdarzają się zmiany w rozkładzie zwłaszcza w okresach przedświątecznych lub w związku z przejściem z zimowego rozkładu na letni, stąd prosimy o korzystanie z zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarki lotów w celu pobrania aktualnych informacji. Promocyjne bilety Lufthansa/PLL LOT na połączenie z Warszawy do Frankfurtu można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu i wybranej taryfy, już od 783 PLN

Lufthansa/LOT – Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych

Tanie Loty z Warszawy do Frankfurtu

Tanie Przeloty z Warszawy do Frankfurtu. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

Międzynarodowy port lotniczy we Frankfurcie nad Menem jest trzecim lotniskiem Europy i największym w Niemczech (pod względem liczby obsługiwanych pasażerów), z którego usług korzysta rocznie ponad 57,5 mln podróżnych. Lotnisko posiada dwa, podzielone na autonomiczne hale obsługi pasażerów, terminale. Każdy z terminali wyposażony jest we wszelkie możliwe udogodnienia dla podróżnych. Bliska odległość lotniska od centrum miasta (12 km) sprawia, że dojazd do niego nie sprawia pasażerom żadnego problemu. Niedaleko lotniska krzyżują się kluczowe dla tego regionu autostrady (tzw. „Frankfurter Kreuz”) prowadzące do wielu miast Niemiec.

Obok hali B terminala znajduje się stacja szybkiej kolei miejskiej (dla linii S8 i S9). Kursują z niej pociągi Regional – Express i Deutsche Bahn. Z lotniska do wielu miast kraju lub tylko regionu kursują liczne autobusy. Transport publiczny zapewnia dogodny dojazd z lotniska m.in. do: Bonn, Kolonii, Düsseldorfu, Freiburga, Karlsruhe, Lipska, Hamburga, Hannoveru, Mannheim, Monachium, Norymbergi czy Stuttgartu.

Oprócz warszawskiego lotniska, połączenia lotnicze do Frankfurtu obsługują także lotniska w: Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie i we Wrocławiu. Rejsy na niżej wymienionych trasach obsługują następujący przewoźnicy:

Bydgoszcz – Frankfurt n. Menem – Bydgoszcz (od 29 marca 2015 r. Lufthansa CityLine)

Gdańsk – Frankfurt n. Menem – Gdansk (Lufthansa, Lufthansa CityLine)

Katowice – Frankfurt n. Menem – Katowice (Lufthansa, Lufthansa CityLine)

Kraków – Frankfurt . Menem – Krakow (Lufthansa)

Lublin – Frankfurt n. Menem – Lublin (Lufthansa)

Poznań – Frankfurt n. Menem – Poznan (Lufthansa, Lufthansa CityLine)

Rzeszów – Frankfurt n. Menem – Rzeszow (Lufthansa CityLine)

Wrocław – Frankfurt n. Menem – Wroclaw (Lufthansa CityLine)

O aktualnych połączeniach PLL LOT i Lufthansy, a także ofertach stowarzyszonych z Lufthansą tanich  linii lotniczych obsługujących loty do Niemiec z innych krajowych lotnisk można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Warszawa Chopina – Frankfurt nad Menem jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

lufthansa i pll lot tanie bilety niemcy, loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty lufthansa, lot, ryanair, wizzair do niemiec, lufthansa, lot, ryanair niemcy polska, lufthansa, ryanair polska niemcy, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty lufthansa, lot, niemcy, tanie bilety lotnicze lufthansa, lot do niemiec, tanie przeloty z warszawy chopina do niemiec, tanie loty z warszawy do frankfurtu, najtańsze bilety lotnicze z warszawy do frankfurtu, warszaw frankfurt tanie loty, najtańsze bilety lotnicze z warszawy do frankfurtu, najtańsze bilety lotnicze z frankfurtu do warszawy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]