Gdańsk – Dortmund

WizzAir – tanie bilety lotnicze: Gdańsk – Dortmund

Jednym z czterech „niemieckich” kierunków obsługiwanych z gdańskiego lotniska Rębiechowo przez tanią linię lotnicza WizzAir jest trasa do Dortmundu. Loty do Dortmundu odbywają się sześć razy tygodniowo, a od 29 marca 2015 r. (w letnim rozkładzie lotów Wizz Air) codziennie, z wylotami o godzinie: 06:05. Przelot (samolotem Airbus A 320) na oddalone od gdańska o 794 km lotnisko trwa ok. 1 godzinę i 35 min. Tanie bilety do Dortmundu w promocjach Wizz Air – za pośrednictwem naszej strony – można zarezerwować już od 99 PLN.

Oprócz Wizzaira z gdańskiego lotniska połączenia lotnicze do Niemiec obsługują jeszcze linie Air Berlin i Lufthansa (Lufthansa City Line). Wiz zair w cenę biletu wlicza przewóz bagażu jednakże o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm. Pasażerowie winni pamiętać, że odprawa lotniskowa zaczyna się na 2 godziny, a kończy na 40 min przed wylotem.

Wizzair – Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych

Tanie Przeloty z Gdańska do Dortmund

Tanie Przeloty Gdańsk - Dortmund. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

Dortmundzkie lotnisko położone jest ok.  10 km na wschód od centrum miasta, w Nadrenii Północnej Westfalii, w Zachodnich Niemczech. Lotnisko jest jednym z ważniejszych portów w obszarze Zagłębia Ruhry. Rocznie z jego usług korzysta ok. 1,9 mln pasażerów. Port specjalizuje się w obsłudze linii czarterowych i tanich linii lotniczych.

Port lotniczy jest łatwo dostępny. Obsługują go ekspresowe busy (dojeżdżające do dworca głównego w centrum miasta) i pociągi, które z tamtejszej stacji – co godzinę – odjeżdżają do Dusseldorfu. Autobusy z lotniska dowożą także pasażerów do linii metra U 47.

Z lotniska Dortmund, oprócz lotów do Gdańska, niskokosztowi przewoźnicy oferują tanie bilety lotnicze także do innych portów w naszym kraju na niżej wymienionych trasach:

loty Kraków Balice – Dortmund – Krakow (RYANAIR)

loty Katowice Pyrzowice – Dortmund – Katowice (WIZZ AIR)

loty Warszawa – Dortmund – Warszawa (od 29 marca 2015 r. WIZZ AIR)

loty Wrocław Strachowice – Dortmund – Wroclaw (WIZZ AIR)

Tanie linie lotnicze WizzAir często w swojej ofercie mają atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać rezerwacji taniego biletu. Wraz z nowym sezonem przewoźnik zamierza otworzyć nowe połączenia, z którymi wiązać się będą kolejne cenowe promocje. O aktualnych połączeniach Wizzaira można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Gdańsk – Dortmund jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie bilety niemcy, loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty ryanair, wizzair do niemiec, ryanair i wizz air niemcy polska, ryanair wizzair polska niemcy, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty ryanair, wizzair niemcy, tanie loty z gdańska do dortmundu, tanie przeloty z gdańska do niemiec, tanie bilety lotnicze wizz air z gdańska do dortmundu, z dortmundu do gdańska.

[Głosów:0    Średnia:0/5]