Bruhl

Przewozy Autokarowe do Bruhl, Niemcy
Autokary Sindbad, Bartuś

Brühl – czterdziestoczterotysięczne miasto leżące w kraju związkowym Nadrenia-Północna Westfalia w zachodniej części Niemiec. Miasto należy do rejencji (okręgu administracyjnego) Kolonii. Od Kolonii na północy dzieli go ok. 11 km, a od Bonn na południowym-wschodzie ok. 15 km. Mimo, że Bruhl otrzymało prawa miejskie w roku 1285 to miejscowość ta pamięta jeszcze czasy Rzymskie.

Do dzisiaj można znaleźć pozostałości z tamtych czasów: fragmenty rzymskiego akweduktu doprowadzającego wodę do Kolonii, odcinki rzymskich dróg, czy wyroby kamienne przechowywane obecnie w muzeum w niedalekim Bonn.

Tanie Bilety Autokarowe do Bruhl.
Sprawdź i Porównaj ceny w 2 Systemach Rezerwacyjnych

voyager   euroticket

Jeśli mowa o przeszłości w Bruhl znajduje się kilka muzeów. Warto tu wymienić Muzeum Ceramiki, Muzeum Historyczne i Muzeum Maxa Ernsta – niemieckiego artysty rzeźbiarza, grafika i malarza. Najmłodsi chętnie wybiorą się do Phantasialandu – dużego parku rozrywki otwartego jeszcze w roku 1967. Stanowi on jedną z atrakcji miasta. Bruhl posiada jeszcze jedną osobliwość. Jest nią – Rheinland Nature Park, na który składa się kompleks około czterdziestu jezior powstałych na terenach pokopalnianych, zatopionych w terenie leśnym.

Tanie Bilety Polska - Bruhl

Miasto leży w widłach autostrad A4 i A1. Łatwo się do niego dostać zarówno od strony sąsiadującej z nim Kolonii jak i Bonn. Oba wymienione miasta dysponują wspólnym portem lotniczym, który posiada bezpośrednie połączenia z naszym krajem (z Gdańskiem i Katowicami).

W przypadku podróży do Bruhl warto jednak przyjrzeć się ofercie przewoźników autokarowych. Ich połączenia autobusowe do Bruhl obsługiwane są z kilku Polskich miast i realizowane są bez przesiadki, w sposób bezpośredni.

[Głosów:0    Średnia:0/5]