Katowice – Dortmund

Bilety WizzAir – tanie loty Katowice – Dortmund

Z lotniska w podkatowickich Pyrzowicach – krajowej bazy taniej linii lotniczej WizzAir – niskokosztowy węgierski przewoźnik obsługuje około trzydziestu europejskich kierunków, a trzy z nich prowadzą do Niemiec. Oprócz taniej linii Wizz Air loty do naszych zachodnich sąsiadów obsługują z katowickiego lotniska także: Lufthansa i należące do niej tanie linie lotnicze Germanwings i Eurowings. Wśród wspomnianych „niemieckich” kierunków Wizzaira są tanie loty do Dortmundu.

Przeloty na trasie: Katowice – Dortmund odbywają się dwa razy dziennie z wylotami o godzinach: 06:10 i 15:40. Lot na oddalone od Katowic o 810 km lotnisko w Dortmundzie trwa ok. 1,5 godz. Połączenie obsługują samoloty Airbus A – 320. Promocyjne tanie bilety Wizzair na trasę: Katowice – Dortmund można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu, już od 59 PLN. W cenę przelotu wliczony jest bagaż o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm. Pasażerowie winni pamiętać, że odprawa lotniskowa zaczyna się na 2 godziny a kończy na 40 min przed wylotem.

Wizz Air – Rezerwacja i Sprzedaż Tanich Biletów Lotniczych.

Tanie Loty z Katowic do Dortmundu

Tanie Przeloty z Katowic do Dortmundu. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

Lotnisko w Dortmundzie położone jest w Nadrenii Północnej Westfalii, ok. 10 km od centrum miasta. Jest to jeden z ważniejszych portów przemysłowego Zagłębia Ruhry. Rocznie z jego usług korzysta ok. 2 mln pasażerów. Port ten specjalizuje się w obsłudze tanich linii lotniczych wśród, których stałymi użytkownikami są: WizzAir, Ryanair, Germanwings, EasyJet, Air Berlin, Germania, Vueling i in. Pasażerowie z lotniska mogą stosunkowo łatwo dojechać do centrum Dortmundu korzystając z ekspresowych połączeń busów, które kursują m.in. do stacji metra (linia U 47) czy głównego dworca kolejowego. Stamtąd co godzinę odjeżdżają pociągi do Dusseldorfu.

Z Dortmundu, oprócz połączeń lotniczych do Katowic, można tanio polecieć także do innych miast w kraju. Połączenia obsługują tanie linie lotnicze WizzAir i Ryanair na niżej wymienionych trasach:

loty Kraków – Dortmund – Krakow (RYANAIR)

loty Gdańsk – Dortmund – Gdansk (WIZZ AIR)

loty Warszawa Chopina – Dortmund – Warszawa Chopina (od 29 marca 2015 r. WIZZ AIR)

loty Wrocław – Dortmund – Wroclaw (WIZZ AIR)

Tanie linie lotnicze WizzAir często w swojej ofercie mają atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. Wraz z nowym sezonem przewoźnik zamierza otworzyć nowe połączenia, z którymi wiązać się będą kolejne cenowe promocje. O aktualnych lotach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Katowice – Dortmund jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie bilety niemcy, loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty air berlin, ryanair, wizzair do niemiec, air berlin i ryanair niemcy polska, air berlin i ryanair polska niemcy, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty air berlin, ryanair, wizzair niemcy, tanie bilety lotnicze z katowic do niemiec, tanie loty z katowic do dortmundu, tanie loty z dortmundu do katowic, najtańsze bilety lotnicze z katowic do dortmundu, tanie loty wizz air do dortmundu, tanie bilety wizzair z katowic do dortmund, najtańsze bilety lotnicze do dortmundu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]