Kraków – Dortmund

Bilety Ryanair rezerwacja – tanie loty Kraków – Dortmund

Wśród kilku połączeń do Niemiec, realizowanych z podkrakowskiego lotniska w Balicach, jednym są tanie przeloty do Dortmundu w Niemczech. Obsługuje je tania linia lotnicza Ryanair, dla której jest to z Krakowa jedyna „niemiecka destynacja”. Samoloty Ryanaira z Krakowa do Dortmundu latają (w letnim rozkładzie lotów) cztery razy w tygodniu we: wtorki, czwartki, soboty i niedziele.

Promocyjne tanie bilety Ryanair na przeloty z Krakowa do Dortmundu można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu, już od 74 PLN. Przelot na oddalone od Krakowa o 870 km lotnisko w Dortmundzie trwa ok. 1,5 godz. Rejsy do Dortmundu obsługują samoloty Boeing 737 – 800.

Ryanair – Rezerwacja i Sprzedaż Tanich Biletów Lotniczych

Tanie Przeloty z Krakowa do Dortmundu

Tanie Przeloty z Krakowa do Dortmundu. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

 

Międzynarodowe lotnisko w Dortmundzie położone jest ok. 10 km na wschód od centrum miasta w Zachodnich Niemczech, w kraju związkowym – Nadrenia Północna Westfalia. Obsługujące rocznie 1,9 mln pasażerów lotnisko jest jednym z ważniejszych portów Zagłębia Ruhry. Lotnisko w Dortmundzie specjalizuje się w obsłudze tanich linii lotniczych, a jego największym użytkownikiem jest tania linia lotnicza Wizz Air.

Podróżnych w dojeździe do lub z lotniska wspomagają ekspresowe busy dojeżdżające do dworca głównego w centrum miasta, a z dworca w Dortmundzie co godzinę odjeżdżają pociągi do Dusseldorfu. Przewoźnicy autobusowi dowożą również pasażerów do linii metra: U 47.

Z lotniska w Dortmundzie operuje także tania linia lotnicza WizzAir, która lata do/z Polski na następujących trasach:

loty Gdańsk – Dortmund – Gdansk (Wizz Air)

loty Katowice – Dortmund – Katowice (Wizz Air)

loty Warszawa Chopina – Dortmund – Warszawa Chopina (Wizz Air)

loty Wrocław – Dortmund – Wroclaw (Wizz Air)

Tania linia lotnicza Ryanair w swojej ofercie posiada atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. O aktualnych połączeniach Ryanaira można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Kraków – Dortmund jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie bilety niemcy, loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty ryanair, wizzair do niemiec, ryanair niemcy polska, ryanair polska niemcy, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty ryanair, wizzair niemcy, tanie bilety lotnicze z krakowa do niemiec, tanie loty z krakowa do dortmundu, tanie loty z dortmundu do krakowa, najtańsze bilety lotnicze ryanair z krakowa do dortmundu, tanie loty ryanair do dortmundu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]