Wrocław – Dortmund

Bilety WizzAir rezerwacja – tanie loty Wrocław – Dortmund

Obecna niemal „symbolicznie” na wrocławskim lotnisku Strachowice tania linia lotnicza Wizz Air, spośród sześciu obsługiwanych przez siebie kierunków jeden realizuje do Niemiec. Są to tanie loty z Wrocławia do Dortmundu. Samoloty WizzAira (Airbusy A 320) obsługują tą trasę dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i piątki z wylotami z Wrocławia o godzinie 15:50.

Promocyjne, tanie bilety lotnicze Wizzair na trasę: Wrocław – Dortmund można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu, już od 59 PLN. Warto wiedzieć, że Wizzair w cenę biletu wlicza przewóz bagażu ale o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm. Rejs do odległego od Wrocławia o 647 km Dortmundu, trwa około 1 godz. i 25 min.  Pasażerowie powinni również pamiętać, że odprawa lotniskowa zaczyna się na 2 godziny, a kończy na 40 min przed wylotem.

Wizz Air – Rezerwacja i Sprzedaż Tanich Biletów Lotniczych

Tanie loty z Wrocławia do Dortmundu

Tanie Przeloty z Wrocławia do Dortmundu. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

Lotnisko w Dortmundzie położone jest ok. 10 km na wschód od centrum miasta. Dokładniej, leży w Nadrenii Północnej Westfalii, w Zachodnich Niemczech. Chociaż z jego usług korzysta ok. 2 mln pasażerów rocznie jest to jeden z ważniejszych portów w obszarze Zagłębia Ruhry. Lotnisko specjalizuje się w obsłudze linii czarterowych i tanich linii lotniczych.

Port lotniczy jest łatwo dostępny dzięki sprawnie funkcjonującemu tam transportowi publicznemu. Z lotniska kursują ekspresowe busy (dojeżdżające do dworca głównego w centrum miasta) i pociągi, które z tamtejszej stacji – co godzinę – odjeżdżają do centrum Dusseldorfu. Również z lotniska autobusy dowożą pasażerów do linii metra – U 47.

Z lotniska pod Dortmundem, oprócz lotów do Wrocławia, niskokosztowi przewoźnicy oferują tanie bilety lotnicze także do innych portów w naszym kraju na niżej wymienionych trasach:

loty Gdańsk – Dortmund – Gdansk (WIZZ AIR)

loty Kraków Balice – Dortmund – Krakow (RYANAIR)

loty Katowice – Dortmund – Katowice (WIZZ AIR)

loty Warszawa Chopina – Dortmund – Warszawa (od 29 marca 2015 r. Wizz Air)

Tanie linie lotnicze WizzAir często w swojej ofercie mają atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać rezerwacji taniego biletu. Wraz z nowym sezonem przewoźnik zamierza otworzyć nowe połączenia, z którymi wiązać się będą kolejne cenowe promocje.

O aktualnych połączeniach Wizzaira można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Wrocław – Dortmund jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie bilety niemcy, loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty ryanair, wizzair do niemiec, ryanair i wizz air niemcy polska, ryanair wizzair polska niemcy, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty ryanair, wizzair niemcy, tanie loty z wrocławia do dortmundu, tanie przeloty z wrocławia do niemiec, tanie bilety lotnicze wizz air z wrocławia do dortmund, z dortmund do wrocławia, wrocław dortmund tanie loty, wrocław dortmund tanie bilety lotnicze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]