Cloppenburg

Przewozy Autokarowe do Cloppenburg, Niemcy
Autokary Sindbad, Becker Reisen

Cloppenburg – trzydziestotysięczne miasto powiatowe, leżące w kraju związkowym Dolna Saksonia, w północno-zachodniej części Niemiec. Cloppenburg położone jest niemal w połowie drogi między Bremą a granicą Holandii. Miasto jest centrum administracyjnym powiatu i całego, w dużej mierze rolniczego, regionu. Na jego terenie działają nieliczne zakłady produkujące: rowery czy techniczne złącza.

Tanie Bilety Autokarowe do Cloppenburga.
Sprawdź i Porównaj ceny w 2 Systemach Rezerwacyjnych

voyager   euroticket

Miasto posiada kilka zabytków do których zalicza sią stary kościół z organami, szkolne budynki, czy skansen z przykładem starej architektury. Na jego terenie można podziwiać ponad pięćdziesiąt budynków pochodzących z okresu XVI – XIX w. – w tym stare wiatraki.

Tanie Bilety Polska - Cloppenburg

Cloppenburg leży niedaleko autostrady A1, która łączy Zagłębie Ruhry z Bremą i Hamburgiem. Od miasta biegną drogi federalne B68 i B213 – ostatnia zmierza do Holandii.

Do Cloppenburga można się udać samolotem. Ale należy pamiętać, że najbliższe lotniska znajdują się ok. 150 km od tego miasta, w Hamburgu na północnym – wschodzie i Dortmundzie na południowym – zachodzie. Oba wspomniane porty lotnicze utrzymują bezpośrednie połączenia z Polską. Przy planowaniu podróży do Cloppenburga warto przyjrzeć się ofercie przewoźników autokarowych.

Połączenia autobusowe do lub przez Cloppenburg realizowane mogą być z kilku miast. Obsługują je wygodne autobusy i, co istotne, odbywają się w sposób bezpośredni, bez przesiadek.

[Głosów:0    Średnia:0/5]