Rzeszów – Frankfurt

Bilety Lufthansa – tanie loty Rzeszów – Frankfurt nad Menem

Lotnisko Rzeszów Jasionka w swojej siatce lotów międzynarodowych posiada jedno bezpośrednie połączenie do Niemiec. Są to przeloty do Frankfurtu nad Menem a obsługuje je narodowy niemiecki przewoźnik – Lufthansa, a konkretnie należąca do aliansu wespół z Lufthansą – regionalna linia – Lufthansa Regional, która z kolei obsługiwana jest przez jednego z trzech swoich współoperatorów: Lufthansę CityLine.

To regularne, całoroczne połączenie lotnicze obsługiwane jest codziennie (oprócz sobót), a od 31 marca 2015 r. (letni rozkład lotów) dwa razy dziennie (oprócz sobót). W niedziele Lufthansa lata z Rzeszowa do Monachium tylko raz.  Z Rzeszowa samoloty startują o godzinie: 06:15 i 13:15. Przelot na oddalone od Rzeszowa o 962 km lotnisko we Frankfurcie trwa ok. 1 godz. i 45 min.

Lufthansa – Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych

Tanie Loty z Rzeszowa do Frankfurtu

Tanie Przeloty z Rzeszowa do Frankfurtu. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

Międzynarodowy port lotniczy we Frankfurcie nad Menem to największe w Niemczech i trzecie lotnisko w Europie. Rocznie obsługuje blisko 60 mln pasażerów. Lotnisko leży 12 km na południowy – zachód od centrum Frankfurtu i jest to jedna z czterech niemieckich wielkich „bram na świat” zapewniająca połączenia do ponad stu krajów na całym świecie. Frankfurcki port dysponuje dwoma terminalami pasażerskimi składającymi się dodatkowo z potężnych pasażerskich hal oznaczonych literami (A, B, C, D i E). Każda z nich funkcjonuje jak samodzielny terminal.

Lotnisko jest bardzo dobrze skomunikowane. Pasażerowie mogą do niego dojechać dzięki: doskonałej sieci dróg, połączeniom autobusowym, szybkiej kolei podmiejskiej, kolejom regionalnym i kolejom niemieckim – Deutsche Bahn.

Możliwe inne połączenia z krajowych portów lotniczych do Monachium:

loty Bydgoszcz – Frankfurt n. Menem – Bydgoszcz (od 29 marca 2015 r. Lufthansa City Line)

loty Gdańsk – Frankfurt n. Menem – Gdansk (Lufthansa, Lufthansa CityLine)

loty Katowice – Frankfurt n. Menem – Katowice (Lufthansa, Lufthansa City Line)

loty Kraków – Frankfurt . Menem – Krakow (Lufthansa)

loty Lublin – Frankfurt n. Menem – Lublin (Lufthansa)

loty Poznań – Frankfurt n. Menem – Poznan (Lufthansa, Lufthansa CityLine)

loty Warszawa – Chopina – Frankfurt n. Menem – Warszawa – Chopina (PLL LOT, Lufthansa)

loty Wrocław – Frankfurt n. Menem – Wroclaw (Lufthansa, sezonowo – Lufthansa CityLine)

 

Linia lotnicza Lufthansa CityLine w swojej ofercie często mają atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. Z nowym sezonem można się będzie spodziewać otwarcia nowych połączeń, z którymi wiązać się będą kolejne cenowe promocje.

O aktualnych lotach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o aktualnych połączeniach i wszystkich promocjach, zarówno na trasie Rzeszów – Frankfurt nad Menem jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

lufthansa tanie bilety niemcy, loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty lufthansa, ryanair, wizzair do niemiec, lufthansa, ryanair niemcy polska, lufthansa, ryanair polska niemcy, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty lufthansa, ryanair, wizzair niemcy, tanie bilety lotnicze lufthansa do niemiec, tanie przeloty z rzeszowa do niemiec, tanie loty z rzeszowa do frankfurtu, najtańsze bilety lotnicze z rzeszowa do frankfurtu, rzeszów frankfurt tanie loty, rzeszów frankfurt tanie bilety lotnicze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]