Poznań – Frankfurt nad Menem

Bilety Lufthansa – loty z Poznania do Frankfurtu n/ Menem

Z poznańskiego lotniska Ławica do Niemiec realizowane są bezpośrednie loty na trzech trasach: do Monachium, Dusseldorfu i do Frankfurtu nad Menem. Przeloty z Poznania do Frankfurtu obsługuje należąca do Lufthansy linia lotnicza obsługująca dla niej loty regionalne – Lufthansa CityLine. W dni powszednie i soboty loty z Poznania odbywają się dwa razy dziennie (o godz. 10:45 i 18:15), w niedziele realizowany jest jeden bezpośredni rejs (o godzinie: 18:15).

Lot na oddalone od stolicy Wielkopolski o 636 km lotnisko we Frankfurcie trwa ok. 1,5 godz. Poza lotami bezpośrednimi z Poznania, w wyjątkowych sytuacjach, można skorzystać z dłuższych lotów pośrednich przez porty w Monachium i Dusseldorfie. Promocyjne, bilety lotnicze Lufthansy na trasę: Poznań – Frankfurt można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu, już od 1360 PLN.

Lufthansa – Rezerwacja i Sprzedaż Tanich Biletów Lotniczych

Tanie Przeloty z Poznania do Frankfurtu

Tanie Przeloty z Poznania do Frankfurtu. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

 

Lotniskiem docelowym na wspomnianej trasie jest międzynarodowy port lotniczy we Frankfurcie nad Menem – największy port w Niemczech i trzeci w Europie. Lotnisko to obsługuje rocznie ponad 57,5 mln pasażerów. Dwa terminale lotniska we Frankfurcie, składające się z oddzielnych hal odpraw, oferują podróżnym wszelkie możliwe udogodnienia.

Niewielka odległość od centrum miasta (ok. 12 km) sprawia, że dojazd na/z lotnisko jest czystą formalnością. Pasażerowie mogą skorzystać z doskonałej sieci dróg doprowadzających do portu, szybkiej kolei miejskiej (linie S8 i S9), kolei regionalnych, niemieckich kolei – Deutsche Bahn, przewoźników autobusowych (kursują oni z lotniska do wielu miast kraju i regionu), taksówek i znajdujących się na lotnisku wypożyczalni samochodów.

Z lotniska we Frankfurcie oprócz lotów do Poznania bezpośrednio dostać sie do innych krajowych portów lotniczych. Połączenia te – na następujących trasach – obsługują:

lot Bydgoszcz – Frankfurt n. Menem – Bydgoszcz (od 29 marca 2015 r. Lufthansa City Line)

lot Gdańsk – Frankfurt n. Menem – Gdansk (Lufthansa, Lufthansa CityLine)

lot Katowice – Frankfurt n. Menem – Katowice (Lufthansa, Lufthansa City Line)

lot Kraków – Frankfurt . Menem – Krakow (Lufthansa)

lot Lublin – Frankfurt n. Menem – Lublin (Lufthansa)

lot Rzeszów – Frankfurt n. Menem – Rzeszow (Lufthansa CityLine)

lot Warszawa – Chopina – Frankfurt n. Menem – Warszawa – Chopina (PLL LOT, Lufthansa)

lot Wrocław – Frankfurt n. Menem – Wroclaw (Lufthansa, sezonowo – Lufthansa CityLine)

 

Niemiecki przewoźnik Lufthansa w swojej elastycznej ofercie posiada często atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. Warto przy tym mieć na uwadze, że do grupy Lufthansy należą także tanie linie lotnicze m.in.: Germanwings, Lufthansa CityLine, czy należące do grupy Lufthansa Regional linie Eurowings, które obsługują tanie przeloty do Niemiec jednakże z wyjątkiem lotów do opisywanego Frankfurtu i Monachium.

O aktualnych połączeniach Lufthansy i stowarzyszonych z nią tanich przewoźnikach lotniczych można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Poznań – Frankfurt nad Menem jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie bilety niemcy, loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty lufthansa, ryanair, wizzair do niemiec, lufthansa, ryanair niemcy polska, lufthansa, ryanair polska niemcy, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty lufthansa, przeloty lufthansa niemcy, tanie bilety lotnicze lufthansa do niemiec, tanie przeloty z poznania do niemiec, tanie loty z poznania do frankfurtu, najtańsze bilety lotnicze z poznania do frankfurtu nad menem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]