Katowice – Frankfurt Hahn

Bilety WizzAir – tanie loty Katowice – Frankfurt Hahn

Ze swojej bazy na lotnisku w Katowicach Pyrzowicach tania linia WizzAir, obsługująca blisko trzydzieści kierunków, trzy spośród nich realizuje do Niemiec. Jednym z „niemieckich” kierunków są tanie przeloty do Frankfurtu Hahn. Loty na tej trasie – maszynami typu Airbus A320 – odbywają się w poniedziałki i piątki. Samoloty Wizz Air z katowickiego lotniska startują o godz. 11:10, a przelot na odległe o 840 km lotnisko Hahn pod Frankfurtem trwa ok. 1 godz. i 15 min.

Przewoźnik w cenę biletu wlicza już opłatę za bagaż, pod warunkiem jednak, że posiada on wymiary nieprzekraczające 42x32x25 cm. Pasażerowie winni pamiętać, że odprawa lotniskowa zaczyna się na 2 godziny, a kończy na 40 min przed wylotem. Promocyjne bilety Wizzair na rejsy z: Katowic do Frankfurtu Hahn można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu, już od 99 PLN.

Wizz Air – Rezerwacja i Sprzedaż Tanich Biletów Lotniczych

Tanie Przeloty z Katowic do Frankfurtu

Tanie Przeloty Katowice Frankfurt Hahn. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

Lotnisko docelowe – międzynarodowy port lotniczy Frankfurt – Hahn położone jest w południowo – zachodnich Niemczech, 130 (!) km na zachód od Frankfurtu nad Menem. Bliżej jest z lotniska np. do Koblencji czy Moguncji. Znaczna odległość od dużych ośrodków, a tym samym niskie opłaty lotniskowe sprawiły, że chętnie korzystają z niego tanie linie lotnicze. Największym jego użytkownikiem jest tania linia lotnicza Ryanair. Lotnisko rocznie obsługuje ok. 2,8 mln pasażerów. Jednakże mimo sporej odległości nie mają oni większych problemów z dojazdem do dużych ośrodków miejskich.

W niedalekiej odległości od lotniska Hahn przebiegają autostrady A1 i 61, a z nimi mają połączenie prowadzące z portu drogi krajowe. Do i z lotniska Hahn kursują regularne linie autobusowe zapewniające połączenie z Frankfurtem, Kolonią, Moguncją czy odległym o ok. 130 km Luksemburgiem. Najbliższa stacja kolejowa oddalona jest od lotniska ok. 20 km i znajduje się w miejscowości Traben – Trarbach. Wspomniani przewoźnicy autobusowi dowożą podróżnych również m.in. do dworców głównych we Frankfurcie czy Moguncji.

Z lotniska Frankfurt Hahn tania linia lotnicza Wizz Air utrzymuje jeszcze jedno połączenie lotnicze do Polski:

loty Frankfurt Hahn – Gdańsk – Frankfurt Hahn (od 31 marca 2015 r. Wizz Air)

Tanie linie lotnicze WizzAir często w swojej ofercie mają atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać rezerwacji taniego biletu. W nowym sezonie przewoźnik zapowiada otwarcie nowych połączeń, z którymi niewątpliwie wiązać się będą kolejne cenowe promocje. Już teraz o aktualnych lotach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Katowice – Frankfurt Hahn jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie bilety niemcy, loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty air berlin, ryanair, wizzair do niemiec, air berlin i ryanair niemcy polska, wizz air i ryanair polska niemcy, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty wizzair, ryanair, wizzair niemcy, tanie bilety lotnicze z katowic do niemiec, tanie loty z katowic do frankfurtu hahn, tanie loty z frankfurtu hahn do katowic, najtańsze bilety lotnicze z katowic do frankfurtu hahn, tanie loty wizz air do frankfurtu hahn, tanie bilety wizzair z katowic do frankfurtu hahn, najtańsze bilety lotnicze do frankfurtu hahn.

[Głosów:0    Średnia:0/5]