Lublin – Frankfurt

Bilety Lufthansa – tanie loty Lublin – Frankfurt nad Menem

Lotnisko w Lublinie dołączyło do grupy krajowych portów lotniczych, które regularnie obsługuje niemiecka linia lotnicza Lufthansa. Niemiecka linia zainaugurowała bowiem stamtąd (3 lipca 2014 r.) swoje pierwsze regularne i jak dotąd jedyne połączenie – do Frankfurtu nad Menem. Loty z Lublina do Frankfurtu Lufthansa obsługuje dwa razy w tygodniu, w czwartki i niedziele z wylotami o godzinach: 12:50 (czw.) i 12:55 (niedz.).

Przelot na oddalony od lotniska w podlubelskim Świdniku o 1007 km port lotniczy we Frankfurcie nad Menem trwa ok. ok. 1 godz. i 55 min. Połączenie obsługują samoloty typu Airbus A – 319. Promocyjne bilety lotnicze Lufthansy na przeloty z Lublina do Frankfurtu można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu, już od 1240 PLN.

Lufthansa – Rezerwacja i Sprzedaż Biletów

Tanie Bilety Lotnicze z Lublina do Frankfurtu nad Menem

Tanie Przeloty z Lublina do Frankfurtu. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

 

Lotnisko we Frankfurcie nad Menem jest największym portem lotniczym Niemiec i trzecim w Europie pod względem obsługiwanego ruchu pasażerskiego. Rocznie z jego usług korzysta ponad 57 mln pasażerów. Operujący z tego lotniska przewoźnicy utrzymują połączenia z ponad 100 krajami na całym świecie. Frankfurt nie tylko jest ważnym lotniskiem docelowym ale pełni także rolę jednego z ważniejszych w Europie punktów przesiadkowych. Lotnisko to jest głównym centrum operacyjnym Lufthansy ale i również linii: Condor, AeroLogic i należących do Lufthansy – Lufthansa CityLine i Lufthansa Cargo.

Frankfurcki moloch położony jest ok. 12 km na południowy – zachód od centrum miasta. Niedaleko tego portu krzyżują się główne autostrady – tzw. „Frankfurter Kreuz”, które zmotoryzowanym znacznie ułatwiają dojazd do lotniska. Poza tym pasażerowie mogą skorzystać z połączeń kolejowych (do hali B terminala 1 przylega stacja szybkiej kolei miejskiej) obsługiwanych zarówno przez Deutsche Bahn jak i Regional – Express. Zainteresowani na miejscu mogą wypożyczyć samochód, skorzystać z taksówki lub wybrać połączenie autobusowe, które obsługują lokalni i regionalni przewoźnicy.

Z frankfurckiego lotniska oprócz przelotów do Lublina, można dostać się także i do innych krajowych portów. Rejsy te obsługuje głównie niemiecka Lufthansa lub należące do niej niżej podane linie lotnicze oraz PLL LOT:

Bydgoszcz – Frankfurt n. Menem – Bydgoszcz (od 29 marca 2015 r. Lufthansa City Line)

Gdańsk – Frankfurt n. Menem – Gdansk (Lufthansa, Lufthansa CityLine)

Katowice – Frankfurt n. Menem – Katowice (Lufthansa, Lufthansa City Line)

Kraków – Frankfurt . Menem – Krakow (Lufthansa)

Poznań – Frankfurt n. Menem – Poznan (Lufthansa, Lufthansa CityLine)

Rzeszów – Frankfurt n. Menem – Rzeszow (Lufthansa CityLine)

Warszawa – Chopina – Frankfurt n. Menem – Warszawa – Chopina (PLL LOT, Lufthansa)

Wrocław – Frankfurt n. Menem – Wroclaw (Lufthansa, sezonowo – Lufthansa CityLine)

 

Niemiecki przewoźnik Lufthansa w swojej elastycznej ofercie często posiada atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. Linia stara się być coraz bardziej konkurencyjną wprowadzając wciąż nowe połączenia i obniżając ceny biletów. Warto wiedzieć, że do grupy Lufthansy należą także tanie linie lotnicze m.in.: Germanwings, Lufthansa CityLine, czy tworzące grupę Lufthansa Regional tanie linie lotnicze Eurowings.

O aktualnych połączeniach Lufthansy i stowarzyszonych z nią tanich przewoźnikach lotniczych można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Lublin – Frankfurt nad Menem jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie bilety niemcy, loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty lufthansa do niemiec, lufthansa niemcy polska, lufthansa bilety polska niemcy, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty lufthansa niemcy, tanie bilety lotnicze z lublina do niemiec, tanie loty z lublina do frankfurtu, tanie loty z frankfurtu do lublina, najtańsze bilety lotnicze z lublina do frankfurtu, tanie loty lufthansa i wizzair do lublina, tanie bilety lufthansa z lublina do frankfurtu, najtańsze bilety lotnicze do frankfurtu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]