Wrocław – Frankfurt nad Menem

Bilety Lufthansa rezerwacja – tanie loty Wrocław – Frankfurt

Połączenie z Wrocławia do Frankfurtu nad Menem obsługuje narodowy niemiecki przewoźnik – linia lotnicza Lufthansa. Po wycofaniu si e z obsługi tej trasy PLL LOT Lufthansa zwiększyła częstotliwość lotów na trasie z Wrocławia do Frankfurtu i obecnie lata na niej dwa razy dziennie, z wylotami z podwrocławskich Strachowic o godzinie: 06:25 i 145:35.

W związku z wprowadzanymi zmianami częstotliwości lotów i zmianami godzin wylotów (wprowadzany letni rozkład lotów) prosimy o korzystanie z zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarki lotów w celu pobrania aktualnych informacji. Przelot na lotnisko we Frankfurcie, które od Wrocławia dzieli odległość 600 km trwa ok. 1 godz i 25 minut. Promocyjne, tanie bilety lotnicze Lufthansa na rejsy z Wrocławia do Frankfurtu można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu czy rodzaju taryfy, już od 499 PLN.

Lufthansa – Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych

Tanie Loty z Wrocławia do Frankfurtu

Tanie Przeloty z Wrocławia do Frankfurtu. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

Międzynarodowy port lotniczy we Frankfurcie nad Menem jest trzecim lotniskiem Europy i największym w Niemczech pod względem liczby obsługiwanych pasażerów. Rocznie z jego usług korzysta ponad 57,5 mln podróżnych. Lotnisko posiada dwa, ale powiększone o hale obsługi pasażerów, terminale. Każdy z nich posiada wszelkie możliwe udogodnienia dla podróżnych, również udogodnienia komunikacyjne (np.: wypożyczalnie samochodów, postoje taksówek).

Niedaleko lotniska krzyżują się kluczowe dla tego regionu autostrady prowadzące do wielu miast Niemiec. Obok hali B terminala znajduje się stacja szybkiej kolei miejskiej (dla linii S8 i S9). Kursują z niej pociągi Regional – Express i Deutsche Bahn. Z lotniska do wielu miast kraju lub tylko regionu kursują liczne autobusy.

Z Polski do Frankfurtu można polecieć z również kilku innych krajowych lotnisk w: Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Rzeszowie i Warszawie – Chopina. Loty te obsługuje kilku przewoźników na niżej wymienionych trasach:

lot Bydgoszcz – Frankfurt n. Menem – Bydgoszcz (od 29 marca 2015 r. Lufthansa CityLine)

lot Gdańsk – Frankfurt n. Menem – Gdańsk (Lufthansa City Line)

lot Katowice – Frankfurt n. Menem – Katowice (Lufthansa, Lufthansa CityLine)

lot Kraków – Frankfurt . Menem – Krakow (Lufthansa)

lot Lublin – Frankfurt n. Menem – Lublin (Lufthansa)

lot Poznań – Frankfurt n. Menem – Poznan (Lufthansa, Lufthansa CityLine)

lot Rzeszów – Frankfurt n. Menem – Rzeszow (Lufthansa CityLine)

lot Warszawa – Chopina – Frankfurt n. Menem – Warszawa – Chopina (PLL LOT, Lufthansa)

O aktualnych połączeniach Lufthansy i ofertach stowarzyszonych z nią tanich przewoźników lotniczych można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Wrocław – Frankfurt nad Menem jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

lufthansa tanie bilety niemcy, loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty lufthansa, ryanair, wizzair do niemiec, lufthansa, ryanair niemcy polska, lufthansa, ryanair polska niemcy, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty lufthansa, ryanair, wizzair niemcy, tanie bilety lotnicze lufthansa do niemiec, tanie przeloty z wrocławia do niemiec, tanie loty z wrocławia do frankfurtu, najtańsze bilety lotnicze z wrocławia do frankfurtu, rzeszów wrocław tanie loty, wrocław frankfurt tanie bilety lotnicze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]