Warszawa – Dortmund

Bilety Wizz Air – tanie loty Warszawa – Dortmund

Tanie przeloty z Warszawy do Dortmundu to nowe połączenie tanich linii lotniczych Wizz Air ze stołecznego lotniska im. Chopina. Węgierski przewoźnik rozpoczyna obsługę lotów do Dortmundu od 29 marca 2015 r. „Różowe” samoloty wizzaira będą kursować na tej trasie cztery razy w tygodniu, w: poniedziałki, środy, piątki i niedziele.

Promocyjne, tanie bilety lotnicze Wizzair na trasę: Warszawa – Dortmund można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu, już od 59 PLN. Warto wiedzieć, że oprócz lotów do Dortmundu stołeczne lotnisko utrzymuje połączenia na innych trasach do Niemiec, do: Berlina, Dusseldorfu, Hamburga, Frankfurtu i Monachium. Promocyjne, tanie bilety lotnicze Wizzair na trasę: Warszawa – Dortmund można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu, już od 59 PLN. W cenę biletu Wizz Air wliczony jest przewóz bagażu, o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm. Lot do oddalonego od Warszawy o 920 km Dortmundu, trwa około 1 godz. i 45 min. Pasażerowie powinni również pamiętać, że odprawa lotniskowa zaczyna się na 2 godziny, a kończy na 40 min przed wylotem.

 Wizz Air – Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych

Tanie loty z Warszawy Chopina do Dortmundu

Tanie Przeloty z Warszawy do Dortmund. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

 

Lotnisko w Dortmundzie położone jest w Nadrenii Północnej Westfalii, w Zachodnich Niemczech, ok. 10 km na wschód od centrum miasta. Chociaż z jego usług korzysta ok. 2 mln pasażerów rocznie jest to jeden z ważniejszych portów w obszarze Zagłębia Ruhry. Lotnisko specjalizuje się w obsłudze linii czarterowych i tanich linii lotniczych.

Lotnisko jest łatwo dostępne dzięki sprawnie funkcjonującemu tam transportowi publicznemu. Kursują z niego ekspresowe busy (dojeżdżające do dworca głównego w centrum miasta) i pociągi, które z tamtejszej stacji – co godzinę – odjeżdżają do centrum Dusseldorfu. Również z lotniska autobusy dowożą pasażerów do linii metra – U 47.

Z Dortmundu, oprócz lotów do Warszawy, tanie linie lotnicze oferują przeloty także do innych portów w naszym kraju na niżej wymienionych trasach:

loty Gdańsk – Dortmund – Gdańsk (WIZZ AIR)

loty Kraków Balice – Dortmund – Kraków (RYANAIR)

loty Katowice – Dortmund – Katowice (WIZZ AIR)

loty Wrocław – Dortmund – Wrocław (WIZZ AIR)

O aktualnych połączeniach Wizzaira można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Warszawa – Dortmund jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

wizz air tanie bilety niemcy, loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty wizzair do niemiec, ryanair i wizz air niemcy polska, ryanair wizzair polska niemcy, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty ryanair wizzair niemcy, tanie loty z warszawy chopina do dortmundu, tanie przeloty z warszawy do niemiec, tanie bilety lotnicze wizz air z warszawy do dortmundu, z dortmundu do warszawy, warszawa dortmund tanie loty, najtańsze bilety lotnicze z warszawy do dortmundu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]