Gdańsk – Monachium

Bilety Lufthansa City Line – tanie loty Gdańsk – Monachium

Z dwóch połączeń lotniczych do Niemiec obsługiwanych przez Lufthansę z gdańskiego portu lotniczego Rębiechowo jednym są przeloty do Monachium. Drugim obsługiwanym kierunkiem są loty do Frankfurtu nad Menem. Rejsy na trasie Gdańsk – Monachium realizuje spółka narodowego niemieckiego przewoźnika, tania linia lotnicza – Lufthansa CityLine.

Obsługuje ona – codziennie – trzy loty o godzinach: 06:15, 13:10 i 16:45 (w weekendy jeden lot dziennie). Rejs na lotnisko w Monachium, które od Gdańska dzieli odległość 839 km, trwa ok. 1 godziny i 40 min.

Lufthansa – Rezerwacja i Sprzedaż Tanich Biletów Lotniczych

Przeloty z Gdańska do Monachium

Tanie Przeloty Gdańsk - Monachium. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

Monachijskie lotnisko położone jest ok. 28 km na północny-wschód od centrum tego bawarskiego miasta. Jest drugim (po Frankfurcie) portem lotniczym Niemiec i siódmym w europejskim rankingu. Z jego usług korzysta rocznie ponad 38 mln pasażerów. Lotnisko posiada dwa duże terminale pasażerskie, a Lufthansa i stowarzyszeni z nią w lotniczym aliansie przewoźnicy są obsługiwani z terminala nr 2.

Dojazd na lotnisko jest łatwy i prosty. Zmotoryzowanych do portu lotniczego prowadzą trzy autostrady: A9, A92 i A99. Na miejscu, w jednej z wielu firm (Avis, Budget, Europcar, Hertz, National/Alamo, Sixt), można wypożyczyć samochód. Lotnisko obsługują przewoźnicy autobusowi kursujący nie tylko do Monachium ale i także do wielu miast całego regionu lub nawet Austrii i Czech. Z lotniska kursuje także kolej (linia S1).

Z lotniska w Monachium, oprócz połączeń lotniczych do Gdańska, korzystając z oferty Lufthansy i innych przewoźników można dostać się do innych portów w kraju na podanych niżej trasach:

loty Kraków – Monachium – Krakow (Lufthansa, Lufthansa CityLine)

loty Łódź – Monachium – Łodz (Adria Airways)

loty Poznań – Monachium – Poznań (Lufthansa CityLine)

loty Warszawa Chopina – Monachium – Warszawa Chopina (PLL LOT, Lufthansa, Lufthansa CityLine)

loty Wrocław – Monachium – Wroclaw (Lufthansa CityLine)

Niemiecka Lufthansa w swojej elastycznej ofercie często posiada atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. Promocje wprowadzają także należące do grupy Lufthansy tanie linie lotnicze m.in.: Germanwings, Lufthansa CityLine, czy tworzące grupę Lufthansa Regional tanie linie lotnicze Eurowings. O aktualnych połączeniach Lufthansy i ofertach stowarzyszonych z nią tanich przewoźnikach lotniczych można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Gdańsk – Monachium jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie bilety niemcy, loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty ryanair, wizzair do niemiec, ryanair niemcy polska, ryanair polska niemcy, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty ryanair, wizzair niemcy, tanie bilety lotnicze z gdańska do niemiec, tanie loty z gdańska do monachium, tanie loty z monachium do gdańska, najtańsze bilety lotnicze z gdańska do monachium, tanie loty lufthansa do monachium.

[Głosów:0    Średnia:0/5]