Łódź – Monachium

Bilety Lotnicze Adria Airways – tanie loty: Łódź – Monachium

Z regionalnego lotniska w Łodzi Lublinku z końcem marca 2014 r. rozpoczęto realizację jedynego jak do tej pory połączenia lotniczego do Niemiec.Są to tanie przeloty do Monachium, a obsługuje je słoweńska tania linia lotnicza Adria Airways. Pierwotnie tania linia lotnicza Adria Airways miała obsługiwać loty do Monachium z Bydgoszczy ale ostatecznie wybór przewoźnika padł na większy ośrodek jakim jest Łódź.

Obecnie słoweński przewoźnik przygotowuje się do otwarcia kolejnego kierunku(od 29 marca 2015 r.)  z Łodzi – tanich przelotów do Amsterdamu. Połączenie lotnicze Adria Airways z Łodzi do Monachium obsługiwane jest codziennie w letnim rozkładzie lotów – dwa razy dziennie z wylotami z Łodzi o godz.: 06:45 i 15:50. Przelot na oddalone od Łodzi o 660 km bawarskie lotnisko im. Franza Josefa Straussa trwa ok. 1 godziny i 20 minut. Promocyjne, tanie bilety lotnicze Adria Airways na trasę: Łódź – Monachium można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu, już od 70 EUR.

Adria Airways Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych,

Przeloty z Łodzi do Monachium

Tanie Loty Łódź - Monachium. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

Międzynarodowy port lotniczy im. F. J. Straussa w Monachium jest, pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego drugim, po Frankfurcie lotniskiem Niemiec i siódmym lotniskiem Europy. Rocznie z usług tego portu korzysta ponad 38 mln podróżnych. Lotnisko położone jest ok. 28 km na północny – wschód od Monachium. Port jest drugim centrum operacyjnym niemieckiej Lufthansy. Pasażerowie mają do swojej dyspozycji dwa ogromne, złożone z odrębnych autonomicznych modułów i hal, terminale pasażerskie.

Dojazd z i na lotnisko nie sprawia podróżnym większego kłopotu. Zmotoryzowani mogą skorzystać z trzech biegnących w stronę lotniska autostrad. Na miejscu można wypożyczyć samochód. Z samego portu, zarówno do centrum miasta, jak i do wielu innych niemieckich ośrodków, a także do miast w Austrii czy Czechach kursuje wielu przewoźników autobusowych. Lotnisko posiada także stację szybkiej kolei miejskiej (linia S1).

 

Inne możliwe połączenia lotnicze z Polski do Monachium:

Gdańsk – Monachium – Gdansk (Lufthansa, Lufthansa CityLine)

Kraków – Monachium – Kraków (Lufthansa City Line)

Poznań – Monachium – Poznań (Lufthansa CityLine)

Warszawa Chopina – Monachium – Warszawa Chopina (PLL LOT, Lufthansa, Lufthansa CityLine)

Wrocław – Monachium – Wroclaw (Lufthansa CityLine)

 

Słoweńska linia Adria Airways, znana już w Europie, teraz wchodzi z promocyjnymi ofertami na polski rynek. Linia wprowadziła połączenia z Łodzi do Monachium i z Warszawy do Lublany, a teraz szykuje się do otwarcia nowego kierunku – wspomnianych tanich lotów do Amsterdamu. Na naszej stronie znajdziecie Państwo oferty i promocje linii Adria Airways. O aktualnych połączeniach Adria Airways można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Łódź – Monachium jak i pozostałych, można dowiedzieć się od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

adria airways tanie bilety niemcy, adria airways loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty adria airways do niemiec, adria airways niemcy polska, adria airways i lufthansa bilety polska niemcy, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty lufthansa i adria airways niemcy, tanie bilety lotnicze z łodzi do niemiec, tanie loty z łodzi do monachium, tanie loty z monachium do łodzi, najtańsze bilety lotnicze z łodzi do monachium, tanie loty adria airways i lufthansa do łodzi, tanie bilety adria airways z łodzi do monachium, najtańsze bilety lotnicze do monachium.

[Głosów:0    Średnia:0/5]