Poznań – Monachium

Bilety Lufthansa – tanie loty Poznań – Monachium

Ze stolicy Wielkopolski można udać się bezpośrednio drogą lotniczą do naszych zachodnich sąsiadów w trzech realizowanych z tamtejszego lotniska – Ławica – kierunkach. Jednym z nich są przeloty do bawarskiego Monachium. Rejsy z Poznania do Monachium obsługuje linia Lufthansa City Line – oddział Lufthansy realizujący w jej imieniu rejsy regionalne.

Samoloty Lufthansy trasę z Poznania do Monachium obsługują trzy razy dziennie (w dni powszednie: 06:25, 13:20, 16:30) a w weekendy dwukrotnie w ciągu dnia (soboty: 6:25 i 13:20; niedziele: 06:20 i 16:30). Przelot na oddalone od Poznania  o 600 km monachijskie lotnisko trwa ok 1 godz. i 15 min. Bilety Lufthansy w promocjach na trasę: Poznań – Monachium można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony.

 

Lufthansa – Rezerwacja i Sprzedaż Tanich Biletów Lotniczych

Tanie Przeloty z Poznania do Monachium

Tanie Przeloty z Poznania do Monachium. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych.

Lotniskiem docelowym jest międzynarodowy port lotniczy Monachium – Reim Airport. Jest to drugie lotnisko Niemiec (po Frankfurcie) pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego. Rocznie z usług portu w Monachium korzysta ponad 38 mln pasażerów. Do ich dyspozycji są dwa potężne terminale pasażerskie, które składają się dodatkowo z modułów i hal. Pasażerowie Lufthansy i związanych sojuszem z nią linii obsługiwani są w terminalu nr 2. Lotnisko w Monachium jest także drugim centrum operacyjnym Lufthansy w Niemczech.

Pasażerowie mają łatwy dostęp do lotniska gdyż operują z niego zarówno przewoźnicy autobusowi i szybka kolej miejska, a zmotoryzowanych doprowadza bardzo dobra siec dróg (w tym przebiegające niedaleko autostrady: A9, A92 i A99)

Oprócz lotów z Poznania, do Monachium można także polecieć z innych krajowych lotnisk na następujących trasach:

lot Gdańsk – Monachium – Gdańsk (Lufthansa City Line)

lot Kraków – Monachium – Krakow (Lufthansa, Lufthansa CityLine)

lot Łódź – Monachium – Łodz (Adria Airways)

lot Warszawa Chopina – Monachium – Warszawa Chopina (PLL LOT, Lufthansa, Lufthansa CityLine)

lot Wrocław – Monachium – Wroclaw (Lufthansa CityLine)

 

Niemieckie linie Lufthansa w swojej ofercie często posiadają atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać rezerwacji biletu za przystępną cenę. Warto mieć na uwadze fakt, że do grupy Lufthansy należą także tanie linie lotnicze m.in.: Germanwings, Eurowings (należące do Lufthansa Regional) i Lufthansa CityLine. Linie te specjalizują się w krótkich połączeniach europejskich do/i z Niemiec jednakże z wyjątkiem lotów do Frankfurtu i właśnie Monachium. O aktualnych połączeniach Lufthansy i kooperujących z nią tanich linii lotniczych można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Poznań – Monachium jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

lufthansa tanie bilety niemcy, loty lufthansą z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty lufthansa, ryanair, wizzair do niemiec, lufthansa niemcy polska, lufthansa polska niemcy, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty lufthansa, ryanair, wizzair niemcy, tanie bilety lotnicze z poznania do niemiec, tanie loty z poznania do monachium, tanie loty z monachium do poznania, najtańsze bilety lotnicze z poznania do monachium, tanie loty lufthansa do monachium, poznań monachium tanie loty.

[Głosów:0    Średnia:0/5]